Koupit značkové tílko třeba od Adidas a nebo si vyrobit vlastní originál?

Je to otázka, samozřejmě můžete vyrazit do nejbližší obchodu se sportovním oblečením a nakoupit si nějaké značkové tílko, které nejspíš splní svou funkci, tedy pokud nechcete být moc vidět.
Právě pro sporťáky, kteří mají rádi originalitu a být chtějí vidět, nabízíme možnost vyrobit si tílko na svůj běžecký závod a nebo beachvolejbalový turnaj. 

Technologie a možnosti výroby

Po výběru materiálu se nastřihá do tvaru tílka a následně se na něj nasublimuje tisk, který se stane jeho součástí. Nastřihané a natištěné části se sešijí a vysledný efekt tedy vypadá, že tílko je potištěné po celé ploše. Celoplošnou sublimace není možné aplikovat na již hotové tílko. 

 

new_dam_tilko_katnew_pan_tilko1   new_dam_tilko_greenbranik_yellow

Jak to probíhá?

V první řadě musíte mít představu jak by Vaše běžecké tílko a nebo beachvolejbalové tílko mělo vypadat, tedy nějaký design.
V zásadě nemusíte být grafik, ale trocha fantazie určitě potřeba bude. Jako určitá inspirace může fungovat i projet si nějaké obrázky na Google a pak vzít třeba tužku a papír a nakreslit si ho.

Grafické podklady

Na začátku je nápad, ale aby se dal tisknout je jasné, že je potřeba mít vše v grafických podkladech. Nic není nemožné a proto vám ty grafické podklady v rámci zakázky nad 10 ks uděláme zdarma. Takže žádný strach a obraťte se na nás, dořešíme to spolu a můžou z toho nakonec být krásné tílka.

Nechcete tílko vyrábět?

Pokud netoužíte po celopotištěném tílku, můžete si u nás i vybrat z katalogu a na něj Vám samozřejmě uděláme dotisk loga, jména nebo čísla na přání.

 Až budete mít představu je ideální udělat celou poptávku v našem poptávkovém formuláři a nebo napište na info@triko4u.cz 


ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte nějaký dotaz? Napište nám.

 

 

beh_dam

01.07.2018