Vodákům letos počasí opravdu přeje

Tropické teploty nás provází skoro už od jara a tak se i na vodu vyrazlo dřív. Řeky už jsou dávno odemčené a právě díky super počasí máme možnost vyrazit na vodu letos vícekrát. A chybět nesmí ani super trička s potiskem, jak jinak by se parta vodáků poznala :) Nejen věci opravdu životně důležité, ale i ty pro správného vodáka naprosto nepostradatelné, jako vtipná  vodácká trička a vodácké mikiny s potiském.

Co nemáš na sobě, to stejně uplave

Zkušení staří vodáci samozřejmě mají ulehčenou práci, poberou to, co vždycky a ti pilnější zkontrolují, zda je to ještě funkční. Pádlo prožrané termity, karimatka sloužící jako myší hnízdo a spacák s vysypanou náplní jsou sice stylové a povyšují vodáka na starého barda, ale jaksi nepoužitelné. Naopak nováčci ve vodním světě přepečlivě plánují, pročítají, kupují, reklamují, balí a vybalují nejrůznější cetky a tretky, z nichž polovina jim uplave hned po prvním Čochtanovi a druhou polovinu ztratí při léčbě šoku osvědčenou zelenou ústní vodou.

5889 4411

Tak hlavně u toho dobře vypadat, žejo

Pro zkušené i nováčky je však ještě jedna věc životně důležitá. Design, styl, outfit, prostě to co mají na sobě a jak v tom vypadají. Opravit děravou karimatku neumíme (maximálně vám chytře poradíme, kam ji máte hodit), ale s tím stylem něco udělat umíme. V kolekci triček a mikin "pro vodáky" najdete mnoho motivů, které z vás udělají krále (či královnu) jakékoli řeky. Vtipné, dvojsmyslné i prostě... vodácké. A pokud náhodou dáváte v lodi přednost funkčním tričkům, tak naše originální motvy natiskneme i na ně. Takže nezapomeňte - hlavu hrdě nahoru, pádlo do vody a když už se uděláte, tak s grácií a stylem :) U nás drží rekord Daniela, která to na voleji na Sázavě dokázala třikrát za hodinu ... nehledáte někdo háčka? :)

Tým Triko4u.cz

PS: a trička samozřejmě umíme i pro všechny čtyřnohé maskoty a kamarády, aby netrhali partu :)

2mis_voda


ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte nějaký dotaz? Napište nám.

 

 

 

expedice voda_yellow

07.08.2018