Eshop prochází rekonstrukcí, děkujeme za pochopení.

Velkoobchodní prodej pro kamenné obchody a e-shopy

Triko4u uvítá jakoukoli spolupráci s firmami nebo živnostníky, kteří by měli zájem prodávat naše zboží ve svých kamenných nebo internetových obchodech.


Registrace:

Prvním krokem k získání velkoobchodních cen je registrace na Triko4u. Tuto spolupráci nabízíme pouze registrovaným zákazníkům. Po registraci vás systém zařadí automaticky do skupiny zaregistrovaných zákazníků, kterým po dalším přihlášení automaticky naskočí sleva -5%. Je nám jasné, že tato sleva není zajímavá. Po provedení registrace Vám přijde na e-mail potvrzení o registraci, na kterou odpovězte a zašlete nám žádost o nastavení dealerských cen od (-15%). Napište nám nějaké krátké představení vašeho byznysu a způsob přeprodeje našeho zboží (kamenný obchod, internetový obchod a jiné)
Celé to bude trvat 10 minut, tak neváhejte a napište si o dealerské ceny. 

Ceník:

Po registraci a zavedení do databáze jako Dealer, Vám po přihlášení automaticky naběhnou ceny s dealerskou slevou -15% z internetových cen. V případě cenových a výprodejových akcí se velkoobchodní cena počítá individuálně. Tyto ceny jsou uzpůsobeny na malé a jednorázové nebo postupné nákupy. Pokud máte zájem o větší nákup (nad 30ks) na váš sklad, využijte naší poptávku

Fakturace:

U všech nových odběratelů jsou vždy 3 první platby hotově nebo na dobírku. Další objednávky se fakturují se 14 denní splatností. V případě smluvní spolupráce je možné domluvit individuální platební podmínky.

Dealerské ceny jsou platné jeden rok a jsou podmíněny obratem ve výši 20.000 Kč bez DPH /rok. Pokud nedojde k naplnění tohoto limitu, budete osloveni e-mailem a sleva může být snížena.

Tomáš Hovorka, majitel Triko4u

 


 ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz ke spolupráci? Rádi odpovíme.

 

 

 

 

noimg