Aby se všechno stihlo 

v klidu a v pohodě 

Jsme ti poslední, kdo chtějí strašit s vánočními svátky už o letních prázdninách, takže jsme si to nechali až na říjen. Protože listopad, to už je takový malý prosinec. No a jak to vypadá v prosinci už víme, a s námi i mnoho věrných zákazníků. Zkolabují dopravci, depa jsou přeplněná místo jednoho dne trvá doručení týden a tak nějak obecně všichni potřebují stihnout všechno. Heslo: zachovejte paniku!

panika

 

Letos je to všechno ještě o kousek těžší díky tomu, co nás tu minulý rok všechny pozlobilo, protože některé věci bohužel zatím ještě nefungují úplně tak, jak by měly. Občas se zpozdí naskladnění a občas něco nedorazí. nejsme za to rádi, ale ovlivnit to zatím neumíme. A tak, chca nechca, jak by řekl klasik, musíme i my začít strašit s vánočními frázemi. Čím dřív dárky vyřešíte, tím dřív si můžete dát nohy na stůl a užívat si klid. A tak trochu se smát těm, co to nechali na poslední chvíli. Ať se nám to líbí nebo ne, Vánoce jsou tu už za dva měsíce (a kousek :)). U nás všechno vyřešíte online, pěkně z pohodlí domova, nemusíte nikam chodit ani stát ve frontách. V naší nabídce najdete trička pro šipkaře, trička pro myslivce i mnoho dalších aktvit a sportů. Prostě a jednoduše si naklikáte, co se vám líbí pro ty, které máte rádi, a o zbytek se postaráme my. Tedy potiskneme, zabalíme, přidáme trochu toho štěstí a předáme dopravci.

lovu_zdar_reg sipky_eat_reg

 

 

Najdete u nás trička s potiskem bavlněná i funkční v mnoha různých kolekcích pro sport i volný čas. Oblíbená jsou funkční trička pro cyklisty nebo běžecká trička, ta se téměř rovnají sázce na jistotu, že neuděláte u výběru dárku chybu. Tisíce nadšených dopisů už nám sice nechodí, ale o emailech a zprávách na messengeru bychom se bavit mohli. Najdete u nás i fashion kousky bez potisku, když zrovna nesportujete a chcete dobře vypadat. 

beer kočka

Na každý textil vám navíc rádi dotiskneme jména, čísla, přezdívky, slogany nebo loga 

Konec strašení, ale Vánoce se blíží ...:) 

Tomáš a Daniela

ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT


 

Máte dotaz? Napište nám.