V lednu za pec si sednu... 

... tak to pro nás rozhodně neplatí :)

Všichni jsme s malou i větší nadějí skočili do roku 2021 a než se otáčet, raději se dívat dopředu. My v Triko4u.cz jsme tu pro vás a vaše přání a požadavky opět v plném nasazení, jak v kancelářích, tak ve výrobě.

 

Držíme tradice s dotiskem jmen a čísel

Tradičně u nás najdete trička s potiskem i velmi oblíbená funkční trička s potiskem a samozřejmě i originální mikiny pro sportovce. Na každé z nich vám rádi dotiskneme jméno, číslo, přezdívku nebo název týmu, takže můžete skvěle vypadat na přátelských utkáních i firemních akcích

cyklousmev_reg damske_funkcni_tricko_beham_jak_kocka

I v roce 2021 jsme tu pro vás

Umíme i školní a maturitní trička, párová a rodinná trička, stejně jako oblečení pro týmy sportovců nebo přátel. Můžete si u nás založit i fanshop, kde nabídnete svým fanouškům a kamarádům oblečení s logem klubu nebo týmu nebo ho využijete pro firemní oblečení, což je ideální pro frenčízované projekty. Ať už máte jakýkoli požadavek, zkuste se nás zeptat, vymyslíme, jak to udělat. Objevovat a zkoušet nové věci nás totiž baví.

Inovujeme a otevíráme další možnosti

Důkazem jsou i identifikační náramky IdentitID, které jsou pro sportovce a aktivní lidi módním doplńkem i zárukou rychlého kontaktu. 

11076naramek

Pokud vám budeme umět vylepšit ten nový rok, rádi to uděláme :)

Tak tedy - hodně štěstí a zdraví do nového roku a jsme tu pro vás 

Tomáš a Daniela, Triko4u

 

ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz? Napište nám.