Eshop prochází rekonstrukcí, děkujeme za pochopení.

Trička pro školní týmy

Na Triko4u jsme sporťáci a se sporťáky taky rádi spolupracujeme. A s těmi dětskými úplně nejraději. Mít svůj tým, ať už sportovní nebo vzdělávací, to je pro většinu dětí splněný sen. Všichni chtějí někam patřit a ukázat, že tam patří.
Týmová školní trička jsou tím pravým pro reprezentaci i podporu týmového ducha a rozhodně by to nemělo vypadat, jak za mých mladých let, tedy 70 tky OLÉ :)

telocvik       cvicebni_ubor

 

Sportovní školní týmy

V dnešní době compjútrů, kdy většina dětí tráví svůj čas pasivně u počítačů, tabletů a mobilů, je každá sportovní aktivita vítána a nejspíš po vzoru nejspíš amerických škol již několik let začínají základní, střední i vysoké školy zakládat své vlastní sportovní  týmy a vysílat je na meziškolnní soutěže a turnaje. Už to není jen vybíjená, basketbal, volejbal nebo fotbal, ale prim získává florbal, házená, badminton a další sporty, které začínají být populární i mezi amatérskými sportovci.
Další možností jsou to různé matematické olympiády, olympiády v českém jazyce nebo dějepisné olympiády. Ale také školní výlety, maturitní večírky, třídní puťáky nebo třeba trička na sjíždění řeky.


Co nabízíme pro školní týmy?

Jsme sporťáci a běžně oblékáme sportovní týmy do triček, funkčního oblečení, mikin, dresů a tepláku. To samé můžeme udělat i pro váš školní tým. Je několik varianta a stačí si pouze vybrat:

Na všechny produkty z nabídky sportovního oblečení vám uděláme potisk a nebo výšivku loga školy, jmen i čísel.

meteor_2   detská trička beach  benatky   10927854_1196665613682155_6852375176749120029_o

 

Pokud tedy přemýšlíte, kde vyrobit trička pro váš školní tým není nic jednoduššího než vyplnit poptávkový formulář (zabere to asi 5 minut) a my Vám do 24 hodin pošleme nabídku se zajímavou slevou pro školní týmy.  Nabídneme nejdostupnější variantu bavlněných triček, funkčních triček a mikin, které budou dětem slušet a budou je rády nosit. 

Do každého trička přidáváme i kousek sportovního štěstí :)

Tomáš a Daniela
Triko4u.cz - trička s kterými to vyhrajete


ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz? Rádi odpovíme.

 

 

noimg