Mámy sportovců sportují 

Děti jsou po rodičích

Tam, kde jsou rodiče sportovci, je velká pravděpodobnost, že i děti budou sportovat. K tomu je přirozeně vedou právě rodiče, ale kromě toho jim sport ukázat musí i zařídit spoustu věcí.

Mámy jsou nejvěrnější fanynky

Fandit, vozit, hlídat, pomáhat, foukat na bolístky, radovat se i smutnit. A platí to samozřejmě i pro ty maminky, které ještě malého sporťáka doma nemají, zato se jejich ratolesti věnují jiným koníčkům. Proto u nás najdete trička pro mámy, protože bez nich by to nešlo.

 

Pro tatínky

A samozřejmě máme i trička pro tatínky. A protože víme, že za úspěchy malých sportovců stojí i další příbuzní, máme speciální kategorii Rodinná trička. Tam si vyberete nejen pro sport a fandění, ale třeba i na společný výlet nebo oslavu

740 6484

Maminky se ale jen nestarají o svá dítka, mají čas i na své koníčky. často se snaží alespoň na pár minut vyběhnout a udělat něco jak pro své zdraví, tak si vyčistit hlavu a přijít na jiné myšlenky.

Funkční tričko Matka v běhu je přesně pro ně, i když občas spíše běhají kolem svých nejbližších. přesto to chce najít si chvilku jen pro sebe a udělat si čas i své koníčky. Funkční trička s potiskem nabízíme s motivy mnoha sportů, můžete tak vyrazit třeba celá rodina a uspořádat mezi sebou závody. Společný výlet na kole nebo výšlap za dobrodružstvím je odměnou pro malé i velké

14666 13479 

Tak pokud můžete, běžte a tu svou maminku obejměte a třeba jí pro radost pořiďte tričko. nebo rovnou sobě, aby každý věděl, že děláte pro své blízké vše, co je ve vašich silách. 
Maminky, děkujeme :) 

Tomáš a Daniela, Triko4u 

 


ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz? Napište nám.