Rozlučka se svobodou je jen jednou za život

Nebo taky dvakrát, třikrát... každý to má jinak, ale událost je to pokaždé

Když se blíží den D, tedy den svatby, začíná se kromě nervozity objevovat i plánování rozlučky. Standardně si ji užijí snoubenci každý zvlášť v okruhu svých blízkých a přátel. Ty chlapské mohou být trochu drsnější, protože to, že ho dostala do chomoutu, se přece musí pořádně zapít. A protože ženich i se svým týmem musí být vidět, jsou potřeba i trička na rozlučku. To aby měli slitování barmani, hospodští a ostatní kolemjdoucí včetně žen. Rozlučka je prostě akce, na kterou se všichni zvaní těší víc, než na samotnou svatbu. 

7240 7234 7237  

U žen jsou rozlučky možná trochu klidnější, ale jen na oko. Opět je hlavní si večírek pořádně užít a nevěsta jako princezna má přednost ve všem. jako první je na baru, první vyírá jídlo, první dělá cokoli ji napadne. A že je budoucí nevěsta musí vědět nejlépe celý svět, proto nesmí chybět dámská trička na rozlučku. A to nejen tričko pro nevěstu, ale i pro celý její tým, aby všechny ostatní měly co závidět.

7247  7246 7245

Samozřejmě rádi dotiskneme jména nebo přezdívky, takže i po svatbě zůstane památka nejen an rozlučku, ale i společné zážitky. A pokud chcete třeba vlastní návrh, napište nám nebo zavolejte, poradíme a vymyslíme. Aby ta rozlučka stála za to! 

Jednoduše nám napište na tomas@triko4u.cz nebo vyplňte náš poptávkový formulář jakou máte představu a my se na to podíváme.


Tým Triko4u.cz

 

 


ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte nějaký dotaz? Napište nám.

 

 

 

 

parba_las_vegas

18.01.2019