Dragon boats neboli dračí lodě

Bavlněná nebo funkční trička na dračí lodě

Být jeden tým není jen se tak cítit, ale i tak vypadat. Proto nabízíme týmové oblečení pro posádky dračích lodí, abyste jako jeden tým byli poznat i mimo loď. Aby každý viděl, že patříte k sobě a táhnete za jeden provaz, i když zrovna nemáte trénink nebo závody. Na bavlněná nebo funkční trička vám natiskneme loga, jména týmů i jednotlivých hráčů, motivační hesla i týmový pokřik. Řekněte nám, jak by měla vaše trička na dračí loď vypadat a my vymyslíme, jak je vyrobit. Vy zatím můžete klidně trénovat a posilovat týmového ducha :)

Co to jsou dračí lodě?

Dračí loď je plavidlo ve tvaru otevřené kanoe dlouhé 12,5 metru, maximálně pro 20 lidí plus bubeníka a kormidelníka, zdobené dračí hlavou na špici a ocasem na konci lodě. Podle typického tvaru a zdobení tak získaly svůj název. První zmínky o tomto typu lodí existují z doby před 2200 lety v Číně o závodech na dračích lodích. Novodobá historie se píše od roku 1976, kdy se v Hong Kongu uskutečnil první festival a tento divácky atraktivní sport se rozšířil do celého světa. V současné době se mu věnuje přes 50 milionů sportovců z více než 50 zemí světa. Celá posádka musí být dokonale sladěná a to i na pohled. Stejná týmová trička na dračí lodě jsou tak pro tým skvělou motivací a posílením tolik potřebného týmového ducha :)

dragon1 dragon2

Umíme trička i mikiny s potiskem, jaký budete potřebovat. Jen bubeníka, který by nám určoval rytmus, u nás na Triko4u nemáme. Zatím :)

 

draci_jizda  dragon_boat  red_dragon_boat  drači_loď

 

 

Těšíme se na viděnou na Vltavě :)

Tomáš a Daniela z Triko4u.cz

 

 


ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz? Rádi odpovíme.

 

6689

07.06.2018