TRIKO4U.CZ 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informaceRozumím

Marihuana - Tílka s potiskem

Tílka s marihuanovým potiskem

Nebo tílka s trávou, chcete-li. Parodie známé kampaně ve spojení s marihuanou vytváří opravdu provokativní náladu. Nositelé tílek s potiskem z kolekce Marihuana musí být připraveni i na nepochopení svého okolí. Takže - jen pro odvážné!

Marihuana
Slangově, zvláště pak jejími uživateli, bývá označována mnoha různými názvy jako trávaganjahulenízelí či „skunk“ (speciální odrůda s vyšším obsahem THC). Název marihuana je počeštěná verze španělského označení marijuana, které bylo použito i jako prostředek boje proti pěstování a užívání konopí. Označení marijánka je archaismus a v současné době se příliš nepoužívá.....zdroj wikipedie:)).

Jak vzniknul nápad udělat potisky s trávou?
Nevím co mě to napadlo, ale jednou mě hlavou proletěl nápad udělat potisky pro kamarádku, na kterou to přesně sedí:). Takže Leono díky:).

Potisky s tématem Marihuana si určitě musíte koupit, stačí jen vybrat na čem. Vyberte si motiv Zahulíme nebo Nehulíš, neletíš na tílku, tričku, mikině a nebo mikině s kapucí - stačí jeden klik.


 
Nahoru
Textil s potiskem
 
 
 
kontakt
Zboží v košíku
0 ks
0 Kč

 © triko4u.cz 2011. All rights reserved. mobil: +420 777 981 532, e-mail: info@triko4u.cz Realizace: Abtera