TRIKO4U.CZ 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informaceRozumím

Badminton - Tílka s potiskem

Tílka s badmintonovým potiskem

Pro hraní badmintonu potřebujete silný úder, ale také přesnost a ladnost téměř baletní. Jen tak plácat raketou a doufat že se třeba trefíte, to se nevyplácí. V tílku s potiskem také hledejte skrytou sílu - pohodlí, kvalitní materiál a vtipný potisk s tematikou badmintonu.

Máte známého nebo jste dokonce vy milovníkem badmintonu a chtěli byste jeho nebo sebe obdarovat? Pokud ano, máme pro vás zajímavou nabídku také triček a mikin s potiskem Badminton.
Vybírejte z naší bohaté nabídky nejrůznějších motivů a nápadů a objednávejte. Nabízíme vám originální nápady, s nimiž budete jedineční.

Pořiďte si na chladnější období třeba mikinu s potiskem Badminton, která je vyrobena z prvotřídního materiálu a zaručuje příjemné nošení, barevnou stálost a dlouhou životnost. Pro týmy dotiskneme čísla nebo jména, a pokud se vám náhodou některý z našich motivů na badminton nehodí, navrhněte si vlastní potisk.

 

 
 
Nahoru
Textil s potiskem
 
 
 
kontakt
Zboží v košíku
0 ks
0 Kč

 © triko4u.cz 2011. All rights reserved. mobil: +420 777 981 532, e-mail: info@triko4u.cz Realizace: Abtera