daniela_tom                         

Tak vás tady vítáme, haťapaťa … :)
Na každou novou věc je potřeba si zvyknout, tedy i na náš zbrusu nový e-shop Triko4u. Je to naše miminko, takže my ho máme rádi už teď a věříme, že i pro Vás  bude skvělý, úžasný a uživatelsky příjemný.
Triko4u je teď nové, ale má za sebou 15 letou historii a super partu lidí, kteří to dělají rádi a s láskou. Celou přípravu a výrobu e-shopu provázela spousta smíchu, slz, bezmocného krčení ramen, bezesných nocí. Odhadem 1256 hrnků kávy, 623 protelefonovaných hodin, 2368 emailů, 62 kg mrkve a energiťáky jsme zapomněli počítat :)

Od vzniku Triko4u.cz až po tenhle nový, vymazlený web uběhlo mnoho dní, týdnů, měsíců a let. V roce 2004 začal Tomáš, náš nejvyšší (a on je se svými 197 centimetry opravdu nejvyšší), tisknout pár motivů na trička pro sebe a své kamarády z volejbalu. Na turnajích se trička líbila a začal být o ně zájem. Postupně se přidávaly nové nápady na potisky a rozšiřoval se sortiment sportovního oblečení.

Co je tedy nového na Triko4u?

V dnešní době "kompjútrů" je potřeba se neustále vyvíjet a zlepšovat. Kromě všech věcí, pro které nás máte rádi, jsme přidali i novinky, pro které nás budete mít ještě raději :)

  • Rozšířili jsme sortiment sportovního oblečení o 364%
  • Máte možnost výběru barvy nejen oblečení, ale nově i barvy potisku
  • Pro vlastní návrhy je tu nový přehledný poptávkový systém
  • Oblíbené gymsacky už děláme i s potiskem
  • Ovládání je příjemnější a jednodušší

Proč to dělat s námi?

Dnes už na to Tomáš není sám. Jsme parta skvělých kolegů a sporťáků, kteří dělají svou práci srdcem. Nabízíme kvalitní trička pro více jak 20 sportů a volnočasových aktivit, týmové dresy, firemní oblečení, nadměrná trička až do 5XL a mnoho dalších věcí. Navíc do každého trička přidáváme trochu toho štěstí. Zkrátka jsme Triko4u – trička s kterými to vyhrajete :)

 

323

05.03.2018