Originální roušky s výšivkou

Roušky jsou (stále) potřeba

Možná se vám zdají zbytečné, možná je nemáte rádi, možná bez nich naopak nevyjdete z domu. Názory se různí, jisté však je, že se s nimi ještě nerozloučíme. Podle vládních nařízení a vývoje okolností jsou vrůzných regionech nárazově povinné, v pražském metru také. I my tak stále myslíme na zdraví a bezpečí našich zákazníků, ať už jsou sporťáci, nebo ne. Pokud chcete roušky pro sebe a členy rodiny, můžete si u nás koupit hotové, anatomicky tvarované, a to buď jako balení 5 ks roušek v barvě, kterou si z nabídky vyberete, nebo skládané jako 5ks mix barev a vzorů.

f659f095-020d-42a7-8deb-e77473736239  rusky_jawa

Oddíly, týmy i firmy pak mouhou mít roušky se svým názvem nebo přímo logem. Roušky s výšivkou umíme už od 30 kusů. Výšivka má oproti tisku výhodu dlouhé životnosti, což je u roušek potřeba. Aby byla zajištěna správná péče o roušku, je potřeba ji prát na vysoké teploty, žehlit a ideálně vyvařovat, což nemusí být pro tisk vždy ideální. Výšivka naopak tohle všechno zvládne bez vady na kráse a roušku je tak možné stále dokola používat a prát, aniž by vaše logo přišlo k úhoně. Vyšít na roušky lze také text, slogan nebo znak. Napište na e-mail info@triko4u.cz a pošlete nám, co potřebujete vyšít, zbytek pak už vymyslíme a zařídíme společně :) 

A pokud chcete roušek více, stovky a tisíce? Ani to není problém, naše šicí dílna i to zvládne. Od 300 kusů si můžete vybrat i barvu roušky. v základu jsou černé a bílé. 

Také bychom si přáli, aby roušky vůbec nebyly potřeba. Ale když jsou, snažíme se šít s láskou. No a jestli máte roušek dostatek, můžeme nabídnout to, co umíme nejlépe - trička s potiskem pro sportovce, a to i trička funkční:)

Tomáš a Daniela

 

 TRIČKA S POTISKEM  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA 

 

Máte dotaz? Napište nám.