Roušky s vlastním potiskem

Když už je nosit musíme, ať nám aspoň sluší :)

neříkáme, že je milujeme. Ale víme, že jsou roušky potřeba. Některá nařízení se mění, některá zatím zůstávají a jak to tak vypadá, ještě chvíli i zůstanou. Nosit roušku na veřejnosti je zatím povinností nás všech a tak není divu, že je chceme mít hezké a také trochu jedinečné. Roušky s potiskem jsou skvělou možností, jak si nechat vyrobit tu svou, podle svého vkusu a představ. Nejen pro jednotlivce, ale i pro firmy nabízíme skládané dvouvrstvé roušky se sublimačním, celoplošným potiskem. Logo, slogan, obrázek, cokoli co si přejete, můžete na roušce mít. Pro zaměstnance, obchodní parnery nebo třeba jako dárek zákazníkům. 

 

rousky 

Ceník dvojvrstvých roušek s potiskem

Počet roušek

Od 30 ks

Od 50 ks

Od 100 ks

Od 300 ks

Od 500 ks

Od 1000 ks

 Rouška s potiskem / ks

189 Kč

 175 Kč

159 Kč

 141 Kč

 126 Kč

 109 Kč

 

Kromě roušek s vlastním potiskem nabízíme také roušky s výšivkou a pokud nepotřebujete žádné vlastní logo nebo třeba jméno, využít můžete z naší nabídky skládané roušky v mixu barev a vzorů. Všechny naše roušky vyrábíme s láskou, stejně jako jindy trička a mikiny, v našich kapacitách. 

Chcete více jak 100ks roušek a nevíte, jak je objednat se slevou?

Pokud chcete objednat více jak 100 ks roušek, neváhejte a napište nám na info@triko4u.cz a OBJEDNÁVKU ZA VÁS KOMPLETNĚ ZAŘÍDÍME.

Rádi děláme radost. A můžeme v tom pokračovat jen díky vám. Děkujeme!

Tomáš a Daniela, Triko4u
info@triko4u.cz