Trička pro mámy a táty sportovců s originálním potiskem

Za úspěchem nestojí jen píle, dřina a štěstí, ale i ti, co nám drží palce, fandí na tribunách a foukají na bolístky i oslavují vítězství. Mámy a tátové, bez ohledu na to, který sport se stal tím srcovým pro jejich ratolesti, neúnavně povzbuzují, trpělivě čekají a tiše drží palce. 

Pro všechny tyhle mámy a táty máme trička, která o nich řeknou vše. Aby se i oni mohli pochlubit, aby si mohli udělat radost a aby jim to u hřiště pořádně slušelo. Máme trička pro fotbalové mámy, trička pro florbalové mámy a taky pro mámy basketbalové, házenkářské, hokejové i volejbalové. Zkrátka trička a mikiny pro mámy sportovců, které si zaslouží velké díky. A protože nejen sport je dřina, na své si přijdou i rybářské a hasičské maminky :) 

 

mama1 mama2 mama3

 

A nezapomínáme ani na táty, i ti si zaslouží poděkovat a ocenit. Takže aby jim to nebylo líto, v naší nabídce najdete trička pro táty fotbalové, hokejové, volejbalové i basketbalové a ani tady nepřijde zkrátka ani rybářský nebo hasičský táta. Trička pro ně máme ve velikostech až 5XL, to když mají tatínkové nejen velké srdce :)

 

tata1 tata2 tata3

 

Na všechna trička i mikiny rádi dotiskneme třeba jméno a číslo hráče, kterému fandíte a vozíte ho na tréninky a zápasy, aby každý viděl, ke komu patříte. nejlepší sporťácká máma a nejlepší sporťácký táta je totiž každý, kdo umí podpořit a fandit a povzbudit, když se nedaří. 

Tak mámám a tátům třikrát zdar a těm našim zvlášť!

Tým Triko4u.cz

 


ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz tričkám? Rádi odpovíme.

 

718

11.05.2018