Rozběhni se z chůze ...

Věčný začátečník i aktivní běžec potřebují občas pomoc. Běžecké kurzy Prostě běž! dělají z chodců běžce

Běh je pohyb, terý je přirozený a jako děti jsme běhali často a rádi. Jako dospělí už musíme lásku k běhu často hledat a učit se znovu to, co pro nás kdysi bylo samozřejmostí. Podpora okolí i pocit, že jsme součástí týmu, nám pak pomáhá ukusovat další kilometry a zlepšovat se ve výdrži, technice i vzdálenostech.

Co je projekt Prostě běž!

Eda Kožušník pořádá online běžecké kurzy pod značkou Prostě běž!, díky kterým se i ti, co nikdy neběhali, mohou z chůze dopracovat k běhu a objevit tak třeba i nového koníčka. Pro úplné nebo stálé začátečníky jsou připraveny kurzy Rozběhni se z chůze, které probíhají třikrát do roka. Na každý den je plán, který máte splnit a každý den jste o kousek blíž tomu stát se běžcem. Díky velké podpoře skupin na sociálních sítích a třeba i společným výněhům jsou začátky běhání příjemné a máte se kde pochlubit. Společně se pak můžete účastnit i závodů a charitativních běhů a porovnat své výony s ostatními. Týmová  trička Prostě běž navíc pomáhají zlepšovat výkony, máme to vyzkoušené :) Celý plán je navíc sestavený tak, aby nikdo hned na začátku nepřecenil síly a vytvářel si návyk na pravidelný pohyb. Po ukončení je možné se zapojit do kurzů na 5 nebo 10 km. Tak nepřemýšlej jak a kdy, ale Prostě běž! 

 eda3

Oblečení pro běžce 

A protože my i Eda víme, že v týmu to jde lépe, a protože my i Eda jsme sporťáci, navrhli jsme vě společné spolupráci trička a další běžecké vybavení Prostě běž! Na závodech i při tréninku tak můžete potkat kolegu z kurzu a poznat se a třeba si tak získat i parťáka na běhání. Důležité je ale i pohodlí, volnost pohybu a materiály, co umí odvádět pot a skoro je na sobě ani necítíme. Všechna běžecká trička jsou funkční, aby se vám v nich dobře běhalo a testována nejen Edou, ale také naší Danielou. Dámy pak jistě zaujme i sukně s kraťasy, oblíbená jsou i funkční trika s dlouhým rukávem do chladnějšího počasí a ve výbavě běžce nesmí chybět ani běžecká kšiltovka. Vše a mnoho víc nabízí úspěšný fanshop Běžím s Edou. Takže jestli vám na běhání chybí oblečení, tak si zkuste u Edy vybrat a nebo koukněte i na ostatní možnosti oblečení pro běžce, případně do klidných dní vyberte bavlněná běžecká trička s potiskem. Na všechen textil vám rádi dostiskneme jména, čísla, hesla nebo názvy týmů. 

11276 eda1

Proč je dobré mít u nás fanshop?

Zaujal vás Edy fanshop a chtěli byste pro svou organizaci nebo klub či aktivitu také? Není problém, zařídíme, uděláme, vyřešíme a vás to nestojí ani orunu. Vážně. 

  • 15% provize pro vás z prodeje veškerého sortimentu na Triko4u, nejen z vašeho fanshopu.
  • Vyřídíme za vás veškerou komunikaci, logistiku, balení a zasílání k zákazníkům
  • Sportovním oblečením se zabýváme již více jak 20 let, jsme tedy spolehlivý partner a máme spousty zkušeností.
  • Založení nového fanshopu nestojí ani korunu, veškeré náklady platíme my.

Nechte to na nás s radostí vše zařídíme a z prodeje přispějeme do klubové pokladny a nebo na provoz.

 JDETE S NÁMI DO TOHO?  PŘEČTĚTE SI NÁVOD JAK ZPROVOZNIT FANSHOP A AFFILBOX

 

Chcete více informací o fanshopu? Napište nám.