Eshop prochází rekonstrukcí, děkujeme za pochopení.

Příběh vzniku Triko4u

Jmenuji se Tomáš a jsem zakladatelem Triko4u.cz. Rád bych Vám napsal, jak tahle paráda vlastně vznikla. Vím, že tento článek nejspíš nikdo nedočte do konce, sám bych to asi neudělal, ale proč to nezkusit, třeba Vás alespoň pobaví.

Mám maturitu z elektrotechniky a začínal jsem jako řadový servisák na pražském metru, což mne fakt extra nebavilo, ale za komoušů  měl přeci každý právo na práci, takže makat jsem musel. Hned po revoluci jsem začal podnikat, no podnikat, nevím, jestli vyhazovač a diskžokej se dá brát za podnikání, ale byla to práce, která prostě ve 24 letech baví a vydržela mi skoro 7 let. 
No, teď to zkrátím, protože po ukončení diskžokejské kariéry a hraní po nocích v rádiu, jsem začal mít pocit, že by to chtělo už něco seriózního a etapa obchodního zástupce, není zas tak zajímavá, abych o ní tady psal.
 
Někdy kolem roku 2000 jsem se rozhodl. Je ti 30 let, začni dělat něco pro sebe a přestaň vydělávat prachy někomu jinýmu, když to zvládneš sám. No, co Vám mám povídat, koupil jsem si vlastní notebook a fax a rozhodl jsem se, že mám celkem dobré komunikační schopnosti, pojď udělat reklamní agenturu.

A hop, dal jsem výpověď a jedééém... 
Začal jsem dělat pro klienty reklamní předměty a firemní textil s potiskem. Už jsem se těšil, jak budu mít spoustu volného času, nebudu dělat 8,5 hodiny denně někde v kanclu a přijde svoboda. Ó jak hluboce jsem se mýlil. Najednou jsem pracoval i 12 hodin denně, jeden měsíc jsem vydělal 30.000 Kč a druhý 2.000 Kč. Bylo to jak na houpačce, žádnej med podnikat, kdo to jednou zkusil, asi ví. 

Klid, už se dostáváme k tomu jak vzniklo Triko4u, tak doufám, že jste se  dostali až sem...

Celý život hraju volejbal. Začal jsem někdy v 16 ti letech a je to sport, který mě ovlivnil na celý život. Když už jsem chodil na ty osadní turnaje, tak jsem chtěl (snad jako každý), se odlišit. Dřív nebylo nic, takže se jedno družstvo muselo svléknout do půl těla, což jsem jako dítě při těle fakt miloval.
Udělal jsem si své první volejbalové tričko se Supermanem a smajlíkem ve tvaru volejbalového míče. Jak sami vidíte, byla to moje grafická prvotina tvořená v programu Corel, který jsem se jako samouk učil používat. 

No k mému překvapení se trička líbila a spousty lidí je chtělo taky.
Ze začátku jsem to bral spíše jako legraci, ale když mi lidi začali psát e-mailem objednávky na tyto, ale i na vlastní potisky, které si navrhli.

                          volleysuperman                 smiling

 

Jak říká klasik: Postavil si hospodu a oni mu tam začali chodit lidi.

 

Tak jsem si udělal E-shop s tričky

Objednávky začaly chodit a já to přestal stíhat. Tak mne napadlo udělat E-shop, čímž bych si ušetřil dost práce a komunikace po e-mailech. V roce 2004 založit E-shop byl fakt mazec, takže jsem si jako úplný laik objednal nějaký levný E-shop, naházel do něj trička na volejbal a své prvotiny vtipných triček. Vše se učil stylem pokus - omyl. Nebylo to špatný, ale stálo to dost peněz, když se na to dnes podívám a stačilo jen trochu přemýšlet. Přes spoustu bot, které mě několikrát dovedly do stavu, kdy jsem to chtěl vzdát, jsem nakonec vše zvládnul a Triko4u stále jede.

Čas letí a je tady současnost. Dnes už nejsem v Triko4u sám, mám skvělé kolegy, kterým vděčím i za to, že za mnou stojí a pomáhají kde můžou.
Triko4u nabízí trička pro více jak 20 sportů a volnočasových aktivit. Mezi naše oblíbence patří rybáři, hasiči a vodáci. Dělat trička pro ně je fakt radost.


Co tedy všechno dneska umíme?

Vyrábíme trička a mikiny s potiskem pro všechny rekreační a amatérské sportovce a zájmové skupiny. Nabízíme také sportovní oblečení a firemní textil, který potiskneme logem a nebo nápisy. 
Naši nabídku stále rozšiřujeme a chceme vytvořit nové kolekce hlavně pro amatérské sportovce, kteří to dělají z lásky ke sportu.

Vybírat můžete z kvalitních bavlněných triček nebo široké nabídky týmových dresů a triček z funkčních materiálů od renomovaných firem.
Pro potisk se používá technika termotransféru, digitálního tisku, sítotisku a flexotisku, která je nesepratelná a potisk nepraská.  Na míru Vám natiskneme logo, číslo, jméno, přezdívku, nebo jakýkoli jiný motiv jaký si vymyslíte. A tak pokud chcete mít na tričkách hlášku Vašeho kapitána, výhružku soupeřům nebo týmový pokřik, budete je mít, stačí poslat poptávku.  Ať každý vidí, kterému sportu patří Vaše srdce a kdo Vám fandí. Originání tričko vždy zaujme (z výše uvedených důvodů dbejte zvýšené opatrnosti při návštěvě restauračního zařízení v týmových tričkách, zvláště poté, co jste jako hosté naprosto znemožnili domácí mužstvo. Zde může vlastnictví trička negativně ovlivnit vaše zdraví, za což však výrobce nenese žádnou odpovědnost.


Co jinde nenajdete?

DSC_0162_lr                  

V dnešní době, kdy každý tvrdí, že umí vše nejlépe a nejlevněji (aspoň to tvrdí), musím říct, že odlišit se není úplně jednoduché. Nabízíme kvalitu, reklamace na potisk prakticky u nás neexistuje a když se náhodou něco, stane, postavíme se k tomu čelem a spolu to vyřešíme.

A v čem jsem opravdu jedineční?
Jako jediní máme nadměrná trička s potiskem
. Víme, že amatérští sportovci nejsou žádná tintítka. Trička i mikiny dostanete až do velikosti 5XL. V týmovém tričku, ať už zvolíte vtipné nebo strašidelné heslo, máte jistě našlápnuto ke skvělé hře a vítězství.

Doba doručení je 5 – 10 dní , což je asi největší nevýhoda (proč nám to tak dlouho trvá si můžete přečíst zde). Záleží, zda si vyberete standardní potisk nebo požadujete potisk na přání. Samozřejmostí jsou i trička pro menší a nejmenší, protože každý tým potřebuje maskota. Pro nesportovce a sportovce kibice je v nabídce také výběr vtipných triček a mikin.

 

Tak věřím, že snad někteří dočetli až sem a těmto čtenářům, bych chtěl poděkovat, psal jsem to asi 2 hodiny.

Mějte se parádně 

...za celý tým Triko4u, děkuje

Tomáš Hovorka

 


ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte nějaký dotaz? Rádi odpovíme.

 

noimg