Triko4u nabízí fanshopy pro zvířecí útulky a azyly 

Zvířata si sama nepomůžou, to musíme my, lidé. Jenže každá pomoc něco stojí a shánění peněz patří mezi ty činnosti, které ubírají čas potřebný právě pro zvířata a pomoc jim. Pro útulky, azyly a sdružení pro zvířata v nouzi máme nabídku, jak si do rozpočtu přispět a zároveň ušetřit čas pro pomoc zvířatům. Bez ohledu na to, jestli pomáháte psům, kočkám, koním, králíkům, drůbeži nebo jiným, fanshop s textilem s potiskem podle vašeho přání umožní vašim podporovatelům přispět vám do rozpočtu a ještě mít něco hezkého na sebe. 

dog paw facts.jpeg.653x0_q80_crop-smart

Proč fanshop pro útulky? 

Jsme pejskaři. Hlavně naše Daniela, která adoptuje a pomáhá a kdyby mohla, pořídí si vlastní útulek. Takže jí v tom nemůžeme nechat a snažíme se. Chceme pomáhat a tenhle způsob, kdy vám z každé objednávky odevzdáme 15 %, nám přijde nejlepší a nejjednodušší. Vy nemusíte dělat nic, jen nám dát vědět, že fanshop chcete. To ostatní už zařídíme, vyřešíme a zprovozníme. Vy pak už jen dáte vědět na svých stránkách, sociálních sítích nebo jakýmkoli jiným způsobem všem hodným lidem, jak je také možné vás podpořit a ostatní už necháte na nás. Fanshop vám z každé objednávky přinese 15 % provize a to z celého sortimentu našeho eshopu, nejen z vašeho fanshopu. Pokud si tak někdo koupí tričko s vaším motivem a k tomu si vybere na našem eshopu i něco dalšího, máte provizi z celé objednávky. S administrací objednávky, balením nebo posíláním si nemusíte lámat hlavu, to vše zvládneme my. Na vás je opravdu jen dát všem svým známým i neznámým, podporovatelům i účastníkům vašich akcí vědět, že mají možnost  koupit si něco hezkého na sebe a ještě vám přispět do kasičky na další pomoc zvířatům v nouzi

Nevíte, jak to udělat?

Cuteness-640x381

 

S námi je to jednoduché. Co musíte udělat vy?

 • Registrovat se v našem partnerském programu
 • Poslat nám loga, která chcete použít na svůj fanshop nebo napsat představu, co by se vám líbílo, spolu už něco vymyslíme :)
 • Vybrat oblečení na fanshop z naší nabídky sportovního oblečení.
 • Dostat váš fanshop mezi své přispěvatele a sponzory statusy na sciálních sítích, emailem apod. 

  A vážně to nic to nestojí?

   

Ano, opravdu je to tak, celý fans e-shop za vás kompletně zařídíme zdarma. Vy tak ušetříte, protože: 

 • Neplatíte za tvorbu ani pronájem e-shopu.
 • Nemusíte nakupovat a skladovat produkty a platit je dřív, než si je někdo koupí 
 • Nemusíte hlídat objednávky, komunikovat se zákazníky a řešit jejich požadavky a dotazy
 • Nemusíte balit objednávky a vozit je dopravci 
 • Nemusíte čekat, jestli klient zaplatí a jestli zaplatí včas

Jediné, co musíte, je jednou za měsíc skočit do partnerského programu, podívat se na provize a poslat nám fakturu.


Tak packu, tlapku, kopýtko, zobák nebo pařát na to! 

 4df38aa9-23ea-4e9d-898e-71ea895dfbcd

Co vám na fanshop nabízíme?

Nejoblíbenější jsou samozřejmě trička s potiskem, ale umíme i krásné mikiny, gymsacky, kšiltovkytepláky, zástěry na grilovací sezónu, dětská trička a body  a pochopitelně i funkční trička pro všechny aktivity a sporty. Záleží jen na vás, čím byste chtěli své přispěvatele potěšit a o čem víte, že nejvíce užijí. A pokud si třeba nejste jistí, rádi vám pomůžeme vybrat ty nejvhodnější produkty přesně pro vás. Hlavně Daniela. Ta vám poví, i z čeho jde nejlíp vyprat tráva když vás ožvýká kůň, na jakém tričku není vidět bahno od psích tlapek a která mikina ochrání před kočičími drápky. 

 

Jak vypadají fanshopy?

Pokud se chcete podívat, jak fanhosp vypadá a nechats e třeba inspirovat, tak mrkněte na už fungující e-shopy na Triko4u . Mají tam ten svůj už i neziskovky, třeba Dobré víly.

detske_triko_dobre_vilydamske_triko_dobre_vilynakupni_taska_dobre_vily

 

 

Snad jsme vše vysvětlili a osvětlili. Ale pokud ne, piště, volejte, ptejte se, dejte nám vědět. Na Triko4u zvířata máme rádi a snažíme se jim pomáhat, jak to jde. A navíc máme smysl pro fair play a chuť pomáhat :)

Takže pokud máte azyl, útulek, sdružení a pomáháte zvířatům v nouzi, dejte nám vědět a spolu vymyslíme, jak o sobě dát vědět.

Těšíme se!

Daniela a Tomáš, fanshopeři :)

JAK SI U NÁS UDĚLAT ZADARMO FANSHOP

 

 


ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Jste členem útulku a máte dotaz? Napište nám.

 

 

 

dog-and-cat-free-3484559_1920

30.05.2019