Otužilecká trička - pro ty, co se nebojí zimy

A dokonce ji milují 

Zajít si v létě zaplavat do bazénu, řeky nebo rybniku je běžné a nikoho to nepřekvapí. Když se ale ochladí, u vody se vylidní a maximálně chodíme kolem na procházky, zabalení v mikinách a svetrech. Otužilci to ale mají jinak, ti se na ochlazení těší. Otužování je populární v posledních letech i u nás, protože je prospěšné pro zdraví a zvyšuje imunitu. Což je v zimě vždycky potřeba, nikdo nestojí o rýmu a kašel nebo něco horšího. A tak se další a další lidé připojují k nadšencům do otužování, neminulo to ani nás v Triko4u. 

 

Opravdu vážně to bere Tomáš, který to na podzim má jen jako rozcvičku a teprve v zimě si užívá koupele v zamrzlých kádích s ledem, zatímco Daniela zůstává u procházek bosky ve sněhu. A samozřejmě tak máme i kolekci triček pro otužilce, protože i otužování je sport a vyžaduje dost odvahy i přemlouvání sama sebe :) Důležité je, aby zůstala v teple hlava, takže máme i čepice pro otužilce

voda4 voda2

Když tenkrát Wim Hof ...

Otužování není nic nového ani převratného, jen si k němu nachází až teď cestu více lidí. Legendou v otužování je Wim Hof, kterého chlad a odolnost těla vůči chladu a mrazu fascinovali celý život a je držitelem několika rekordů. Zaběhl si maraton bos na sněhu a v mrazu nebo vydržel více jak hodinu celým tělem v ledu. Je také autorem Wim Hofovy metody, která spočívá v dechových cvičeních, meditaci a otužování studenou vodou. To vede ke zlepšení odolnosti vůči chladu a také celkové imunity organismu. Ani na něj tak nesmíme na našich tričkách zapomínat. Kromě klasickcýh bavlněných máme i funkční otužilecká trička, která rychle schnou. 

 A samozřejmě vám na trička dotiskneme jména, číslanázev vaší otužilecké party nebo třeba váš osobní rekord

voda voda3

tak až se ráno podíváte na teploměr, místo zamračení zkuste na chvilku vyrazit ven třeba jen v tričku. Za pár dní sami poznáte zlepšení :)

Ledu třikrát zdar

za Triko4u

Tomáš, otužilec a Daniela, co mu fandí :)

 

ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT


 

Máte dotaz? Napište nám.