A jsou tu Vánoce

Každý rok se těšíme, každý rok řešíme a každý rok jsem z toho tak dost ve stresu. Co koupíme naším milovaným pod stromeček.
Já musím, bohužel oznámit, že: 

  Letos uzavíráme objednávky už 12.12. 2019.  

Píšu už, ale ono to bude prostě standard, jelikož většina dopravců nedávno rozeslala e-mail, že zásilky, které jim dodáme do 18.12. garantují dovézt na vaší adresu do 23.12. 2019.

Nové kategorie triček na Vánoce:

Takže pokud stále váháte nezapomeňte mrknou na tyto kategorie.

 

damske_triko_2detidamske_triko_3_detidamske_triko_babofka_4detidamske_triko_babofka_mamadamske_triko_jsem_tudamske_triko_husta_mama

 

 

Jsem postiženej

Celá život mě vždycky hrozně přitahovaly obrázky Josefa Lady. Krásné bílé Vánoce z vesnice, kdy jsou celé rodiny pohromadě, padá sních a děti si hrajou, stavějí sněhuláky a jezdí na saních. Kdo by to nechtěl zažít, já tedy ano. Na mě to působí tak, že rodiny byly spolu, neřešili se blbosti a dárky nabyli až tak důležité jako to, že jsme spolu rádi. No, jsem asi snílek.

 lada-hrusice-vystava-v0             lada_o2             lada_snih

 

 

 

Zpět do současnosti

Nesnáším jak se k nám dostává Santa Klaus nebo jeho brácha z východu Děda Mráz, není to nějaký projev rasismu, ale spíše udržení tradic. My přeci máme Ježíška, ten nám nosí dárky a jíme s ním štědrovečerní večeři. Tradice je to co nás drží pohromadě a co nás spojuje. Nejsem nepřítelem ecropské unie, ale tvrdím, že bychom si i v evropské unii měli zachovat naše tradice, naše hodnoty a zůstat Čechy.
Takže já chci dárky od Ježíška a ostatní ať si jdou po svejch.

 vanoce2019-3

 

 

Přání pro vás

Každý rok si přejeme hodně štestí, zdraví a spokojenosti. Tato věta se stala dost klišé, ale když se zastavíte zjistíte, že to je přesně to co potřebujeme.

  • Štěstí - je jen muška zlatá, ale přesto ho ve svém životě potřebujeme, a jelikož to není samosebou, je potřeba pro něj něco občas udělat. 
  • Zdraví - je starat se o své tělo, abychom byli v pohodě a mohli dělat to, co chceme. 
  • Spokojenost - tam zahrnuji hlavně spokojenost sám se sebou. Ano, pokud se sami nebudeme mít rádi, život nás bavit nebude a nebudeme spokojení. Život nás musí bavit.

 

Tak vám tady na Triko4u.cz držíme palce, abyste letošní Vánoce i díky nám měli s nohama na stole a svařákem v ruce pěkně v klidu a pohodě. 

Tomáš a Daniela 

daniela_tom_silvestr

 


ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz? Napište nám.

 

 

 

daniela_tom_vanoce3

06.12.2019