Nejsi jen tak někdo 

Eshop s identifikačními náramky www.identitid.com to ví! 

 
Přes všechna nařízení, komplikace a trable se náš Tomáš přenesl a vytvořil nový eshop Identitid.com s identifikačními náramky. Pro lidi i domácí mazlíčky. Pro každého, kdo žije aktivním životem a moc dobře ví, že občas se něco nepovede i pro ty, kteří potřebují chránit, jako jsou děti a senioři. Na identifikační náramek si necháte vylaserovat text podle své volby. Nejčastěji to bývá telefonní číslo na blízkou osobu, jméno, místo bydliště, krevní skupina, informace o alergiích nebo potřebných lécích. Náramek si můžete ozvláštnit také ikonou a mít tak originální i užitečný doplněk. Náramky jsou ve více barvách a zvolit si můžete i odstín samotného štítku a zapínání a přidat si můžete i boční štítky.  Náramek vám může třeba i zachránit život nebo zdraví, třeba když se zraníte při sortu a nebudete schopni si zavolat pomoc. Kdokoli může kontaktivat vašeho blízkého, protože si jeho telefonní číslo na vašem náramku přečte. 
 
naramek weru2 white_ID_ruzenin
 
Bezpečí můžete nabídnout i svému čtyřnohému kamarádovi. Identifikační psí známky se jednoduše umístí na obojek a nikde nevisí ani necinkají. Každý majitel se snaží, aby měl svého psa vždy pod kontrolou, přesto může dojít k tomu, že se pes ztratí. Identifikační známka pak může výrazně zkrátit návrat domů, protože číslo na majitele je dobře čitelné a nálezce může hned volat. Na známce může být napsáno i jméno pejska, kterého tak lze oslovit tak, jak je zvyklý. To přispívá ke snížení stresu z nenadálé situace. Vylaserované údaje se nesmyjí ani v bahně nebo ve vodě. Vybrat si můžete ze třech velikostí podle šířky obojku. 
 

Jak vypadají identifikační náramky? 

To záleží pouze na vás. Můžete si tam přidat vlastní ikonu, vlastní text, jméno, telefon na blízkou osobu a třeba životní motto. 

cyklista_Pánský-Identifikační-náramek-ID15-mm-black    maratonec_Pánský-Identifikační-náramek-ID15-mm-silver   MIKULAS-ID15B

Psí známky mohou pomoci nalézt zaběhnutého psa

 
psi-znamka-black-pit  Psí-známka-na-malá-plemena_charlie   psi_znamka_bart1
 
 

Originální korálkové náramky s dílny Identitid

 
A pro radost jsou v nabídce i jedinečné korálkové náramky, které jinde nenajdete.
 
koralky_4   koralky_parove   koralky_idnaramek
 
Tak koukněte, jak být zas o něco víc v bezpečí :) 
 

Je mnohem lepší mít svůj identifikační náramek a nepotřebovat ho, než ho potřebovat a nemít ho.

Bude Ti slušet a může zachránit život.

 
Sportu zdar 
Tomáš a Daniela, Triko4u.cz