Otužilcům začíná sezóna 

Studená voda čeká 

Na koupalištích a březích řek i rybníků už je většinou pusto a prázdno, přesto se někteří stále vrací a s radostí lezou do vody, která už dávno nemá příjemnou teplotu. A žádné teplo není ani venku, jednoduše počasí přeje otužilcům. Kdo jednou zkusí, už nechce přestat, a tak se každý rok další a další lidé připojují k nadšencům pro otužování a chlad. U nás v Triko4u se názory na oblíbené způsoby různí, ale chladu se nevyhýbáme nikdo. Kolekce triček pro otužilce je tak testována na lidech. Opět :)

voda4 ledoborec

Hlavním mužem otužování je samozřejmě Wim Hof. Chlad a odolnost lidského těla vůči chladu a mrazu ho fascinovali od narození. Je držitelem několika rekordů, třeba si mimo jiné zaběhl maraton bos na sněhu a v mrazu nebo vydržel více jak hodinu celým tělem v ledu. Je také autorem Wim Hofovy metody, která spočívá v dechových cvičeních, meditaci a otužování studenou vodou. To vede ke zlepšení odolnosti vůči chladu a také celkové imunity organismu. A samozřejmě i on nás inspiroval k motivům potisků, ktré na našich tričkách najdete. Nejnovější v kolekci, triko WIM, je pro otužilce skvělým doplňkem. A samozřejmě i všechna ostatní otužovací trika s potiskem. A samozřejmě nezapomínáme na dámy, takže máme i dámská trika pro otužování

wim voda2

Bavlna umí zahřát, proto jsou naše trička pro otužilce ze 100% bavlny a ve vysoké gramáži. Pokud ale chcete funkční trička, není problém, i ta umíme. A navíc vám rádi dostiksneme jména, čísla, přezdívky a další na míru. 

tak ledové třikrát zdar a snad brzy padne i sníh :) 

Tomáš a Daniela 

ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT


 

Máte dotaz? Napište nám.