Tričko, které už nebudete chtít sundat 

V létě chladí, v zimě hřeje

Merino vlna je přírodní materiál, který dokáže pojmout až 30 % svého objemu. Vlna z ovcí plemene Merino je tak skvělým materiálem pro výrobu triček a dalších oděvů. Je příjemná na dotek, prodyšná, rychleschnoucí, nezapáchá a perfektně udrží teplo i když je mokrá. V zimě je tak tričko z merino vlny skvělou první vrstvou, naopak v létě chladí. Velkou výhodou je, že merino vlna nezapáchá a tak můžete tričko nocit i několik dní po sobě, což oceníte na vodě, treku, trailech, vícedenních turnajích a všude tam, kde se potřebujete sbalit co nejúsporněji. Péče o textil z merno vlny je snadná, i ve sparťanských podmínkách ho zvládnete přeprat v řece nebo potoku, když bude potřeba. 

 

merino1                   merino2

 

A protože i my jsme sporťáci a chceme vám nabízet jen to nejlepší, nejdříve jsme je otestovali. A rovnou i s potiskem, praním, sušením, nošením několik dní po sobě a rozhodně jsme s ním nejednali v rukavičkách. Dámské triko z merino vlny si naše Daniela opravdu užívala. "Perfektní triko na jakoukoli aktivitu, a že jsem ho nešetřila. V chladném počasí příjemně hřeje, i když jsem se zpotila, a tak jsem se bála teplých dní. Ani na sluníčku ale nebyl problém, tričko bylo příjemné, skoro jsem o něm nevěděla. Jízda na koni, výlety se psem, dogtrekingové i bahenní závody, práce na stavbě, procházka po okolí, cyklistika i noční orientační bojovka, vše v naprostém komfortu. Ukázalo se skvělé i na celodenní cestování. Podzim, zima, jaro vyzkoušeno a věřím, že ani v létě mě nezklame. 

Nijak nebylo cítit ani po několika dnech, což je super bonus. Nemusím řešit, jak se sbalit třeba na vodu nebo na koňský puťák, kde se šetří každý kousek místa a váhy. Navíc se s ním dá skvěle vysušit pes, zvládne oslintání od koně i žužlání od kůzlat, takže není co řešit.

Prostě top triko :)" 

dess1 dess2

 

Na trička z merino vlny vám rádi natiskneme logo, jméno, hashtag nebo cokoli si budete přát. Jsou skvělým dárkem i pro firemní klientelu nebo jako pozornost pro obchodní partnery, užije je naprosto každý od náročných sportovců po týmy a kluby zaměřené na aktivní trávení volného času. Merino trička u nás najdete v pánském a dámském provedení. A kromě nich samozřejmě i funkční trička, mikiny, trička s potiskem na sport i volný čas a mnoho dalšího. 

Tak - sportu zdar a jestli vybíráte nové tričko, merino je jasná volba :) 

mějte se super

Tomáš a Daniela, Triko4u

 

 

ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz? Napište nám.