Nová kolekce potisků na tričkách i mikinách pro házenkáře. 

U nás na Triko4u.cz je házená nováčkem, hra samotná je ale stará tisíce let. Také stále více oblíbená, o čemž svědčí stále se množící dotazy na házenkářská trička s potiskem. A teď už můžeme s klidným srdcem říct: ano, máme i házenou. Nebo handball. Jak chcete :)

 

Přiznáváme se, s některými motivy jsme si nechali poradit přímo od hráčů. Jsme volejbalisti, koňáci, pejskaři, motorkáři, cyklisti a mnoho dalšího, ale házenkář mezi námi není ani jeden. Takže, pokud máte nápady na další motivy, dejte nám vědět. Aktuální kolekce triček s potiskem pro házenou je novinka v našem sortimentu a jsme rádi, že vám ji můžeme ukázat. A nejen trička, ale i mikiny na házenou máme. Samozřejmě i na ně rádi dotiskneme jména, čísla, přezdívky, název týmu, prostě dokoli co si budete přát.

 all_handball_one  babofka-hazenou   hazena_b   handball.

Historie házené

O házené jsme si při přípravě téhle kolekce hodně nastudovali a zjišťovali a mrkli i na historii házené. A tak víme i to, že úplně první zmínky o hře s házenkářskými prvky se objevily už někdy kolem roku 1200 př. n. l., ale opravdu první házenou vymyslel dánský učitel Holger Nielsen až v roce 1898 a říkal jí právě handball. To už hra připomínala tu dnešní, měla definovaná pravidla i velikost hřiště a mnoho dalších věcí. V roce 1906 byla sepsána první pravidla pro tzv. velkou házenou a ještě o rok dříve, 1905, se u nás zrodila národní házená (někdy nazývaná českou házenou). Liší se od té velké v několika pravidlech, rozšířil se do zahraničí, ale postupem času došlo k jeho omezení zpět jen na naše území a dnes pomalu ustupuje většímu příbuznému.


Pro házenkářské oddíly a týmy

Ať už vás chytla kterákoli podoba házené, kromě hry samotné k ní patří i vše kolem. Potlesk, tréninky, výhry i prohry, přátelská utkání i týmový duch. A toho ještě o něco víc podpoříte, když se jako tým nejen cítíte, ale i tak vypadáte. Pokud tedy jste členy nějakého týmu a nebo třeba vaše ratolest hraje házenou a sháníte týmová trička, dresy, kraťasy a další sportovní oblečení rádi vám je vyrobíme, stačí se nám ozvat nebo poslat poptávku :) 

... do každého trička přidáváme špetku štěstí, proto jsme Triko4u.cz - trička a mikiny, s kterými to vyhrajete 

Vítáme tedy házenkáře do rodiny Daniela a Tomáš z Triko4u.cz

PS: A ještě jednou připomínáme, jakýkoli nápad na házenkářské potisky oceníme, pošlete nám je na e-mail.

 


ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte nějaký dotaz k házené? Rádi odpovíme.

 

 

2880

09.04.2018