E-kolo je taky kolo! 

Víme to, jezdíme na něm náš Tomáš :)

Elektrokola rozdělují nejen cyklisty na dvě skupiny. Jedni na ně nedají dopustit, druzí je neuznávají jako kolo.
Elektromotor přidává energii k samotnému šlapání, snižuje únavu a zátěž a zvyšuje dojezdovou vzdálenost. Faktem je, že e-bike, nebo chcete-li e-kolo, mnoha lidem ukázal krásy jízdy na kole. Pořizují si jej i ti, kteří by na běžné kolo nikdy nesedli, třeba kvůli úrazu nebo zdravotním problémům.

 

Elektrokolo rozšiřuje možnosti

E-kolo tak umožní vyrazit se projet, i když zrovna naše kondička není v nejlepší kondici :) Elektrokolo je také pomocníkem pro ty, kteří třeba jezdí v partě a ostatním by jinak nestačili. Asi nikdo nechce brzdit ostatní nebo se vracet z půlky trasy, pak může být e-bike řešením.

No a co, tak jezdím na elektrokole, chtělo by se občas říct každému. Ale jako u všech podobných věcí, nemá smysl se hádat, když to miluješ. 

14047 14125

 

Nová kolekce pro E-bikery je tu

Samozřejmostí je mnoho vtipů klasických cyklistů na ebikery a občas i obráceně. Jsme sporťáci, najdete u nás klasické kolo i elektrokolo a tak nám to nedalo. Proto vznikla nová kolekce, funkční trička na elektrokola s originálními motivy.

Trička testujeme na vlastním těle

Máme je vyzkoušené na vlastním těle, takže se nemusíte bát, jsou na dotek velmi příjemná a navíc sluší každému. Najdete u nás tlka a trička na elektrokolo dámská i pánská, v mnoha barvách včetně neonových. A nezapomínáme ani na klasiku, do kolekce cyklistických triček přibyl pro všechny krásné dámy nový cyklo motiv. A samozřejmě jako na všechna naše trička vám rádi dotiskneme jméno, číslo, přezdívku nebo název týmu.

14155 14168

Za nás platí jediné: jakýkoli pohyb je lepší, než ležet na gauči :) 
Tak mnoho šťastných kilometrů! 

Tomáš a Daniela, Triko4u

 

 

ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT


 

Máte dotaz? Napište nám.