Mámy, maminky, matky, máti, mamky ...

.. kde jen bychom bez vás byli 

Nejsou moc vidět a přesto bychom bez nich měli o dost těžší život. Někdy ale nejsou tak doceněné, jak by měly být, a třeba i jen proto, že nás to jednoduše nenapadne. A přitom mámy nejsou žádné bábofky, mámy musí umět všechno a být na deseti místech najednou. Zvlášť, když mají doma malé sportovce. A tak na ně nezapomínáme a máme pro ně trička s potiskem pro mámy. A to nejen ty sportovní, pro hokejovou mámu nebo třeba volejbalovou mámu, ale i pro úžasnou mámu a i ty ostatní.

 

737 12256

 

I bez sportu je totiž "být mámou" dost náročné, takže si svoje tričko zaslouží i mámy, co mají děti a manžela. Dejte všem vědět, že nejste žádná bábofka, že se staráte o děti a tak máte nervy ze železa a trpělivosti na rozdávání, nic vás jen tak nedostane. Máme trička pro mámy, co se starají o dvě děti, tři, čtyři, pět i šest dětí a pokud jich zvládnete i víc, napiště nám. na všechna trička vám navíc rádi dotiskneme jména dětí, jejich čísla co nosí na dresu, data anrození nebo cokolli si budete přát. Trička pro mámy jsou skvělá i když jedete v partě na dovolenou nebo máte dámskou jízdu. 

 

12272 12739

 

Je fajn si uvědomit, co všechno pro nás mámy dělají, ať sjem malí nebo už sami dospělí. A ještě víc fajn je jim to i říct. 

Takže - díky, mami :) 

Daniela, Triko4u

ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz? Napište nám.

 

 

 

 

 

06.03.2020