Respirátory FFP2 s potiskem 

Pro party, firmy i jednotlivce 

Radost z různých omezení a nařízení nemá nejspíš nikdo. Než se vše vrátí do normálu, nejspíš to ještě potrvá. Nás, jako firmu plnou sporťáků, samozřejmě nastavená omezení moc mrzí. nejen proto, že se s vámi nemůžeme setkávat na závodech, hřištích a v tělocvičnách, ale i proto, že nejsou vidět úžasné týmové dresy a oblečení, které vyrábíme s úsměvem. A tak se díváme dopředu, společně s vámi věříme a čekáme a mezitím se snažíme, stejně jako mnoho dalších, dál fungovat. Respirátory FFP2 jsou povinné na stanovených místech, můžete na nich ale mít vlastní potisk nebo některý z naší nabídky. Jedna z lidských vlastností je vždy si udělat situaci alespoň trochu hezčí, než je, a respirátory s potiskem tomu mohou pomoci. Třeba vyvolají úsměv u kolemjdoucích, a protože se smějeme i očima, zaznamenáte to. Tiskneme i respirátory FFP2 s vlastním potiskem už od 30 ks, pro firmy i party nebo sportovní oddíly. Samozřejmě jsou certifikované a splňují všechny stanovené požadavky. 

vlajka vlastni

A pokud byste raději něco více tradičního, prohlédněte si naši nabídku. Trička s originálním potiskem pro cyklisty, běžce, pejskaře, fotbalisty a mnoho dalších typů sportovců udělají jistě radost, navíc nabízíme i funkční trička s potiskem. A rádi vám na ně dotiskneme i jména, čísla, přezdívky nebo název týmu či logo. Nebo dáte přednost hřejivým mikinám s potiskem pro sporťáky? Je to na vás, my slibujeme, že se vaší objednávce budeme věnovat s láskou a bez ohledu na aktuání situaci do ní, tak jako vždy, přidáme i trochu štěstí

damske_funkcni_tricko_beham_jak_kocka cyklousmev_reg

Děkujeme, že nám stále zachováváte přízeň, vážíme si toho. A pokud bychom pro vás mohli něco udělat, zavolejte nebo napište :)

Tomáš a Daniela, Triko4u.cz

ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT


 

Máte dotaz? Napište nám.