Eshop prochází rekonstrukcí, děkujeme za pochopení.

Máte problém vyrobit trička a mikiny pro Váš oddíl?

Znám to sám jak to funguje, když máte skupinu více jak 3 lidí a chcete pro ně nechat vyrobit stejná trička, mikiny nebo jiné sportovní oblečení. Co člověk to jiný vkus, jeden chce bavlněné nebo funkční tričko, druhý polokošili, další čepice, barvy už asi ani není třeba řešit, je to prostě mazec a nikomu se do toho nechce.

Nabízíme řešení oddílového oblečení

Chceme vás ušetřit této trnité cesty a ušetřit vaše nervy a čas. Nabízíme možnost vložení Vašeho loga do našeho e-shopu a umožnit členům nakoupit si oblečení jaké chce a na něj si nechat natisknout logo vašeho oddílu, party a nebo organizace. Záleží jen na něm a to vše vyrobíme již od 1 ks. nemusíte tedy vydávat oddílové peníze nebo vybírat to od každého jednotlivě, prostě pošlete odkaz a onni si to zaplatí sami a navíc, ještě dotanete odměnu ve formě provize do oddílové kasy.
Jak to vypadá se můžete podívat na týmech, které již do toho s námi šli na stránce Loga týmů.

 

Jak to probíhá?

Bože jak je to jednoduché. Stačí nám zaslat logo, které chcete tisknout v nějaké grafické podobě (ideálně ve vektorech v programi AI nebo Corel), pokud ho nemáte, rádi Vám ho za mírný poplatek zpracujeme do požadované podoby.

Postup:

  • Pošlete nám e-mail s logem oddílu
  • Připravíme potisk na e-shop do sekce Loga týmů
  • Link pošlete členům oddílu a uveřejníte ho na svých stránkách
  • Pak už jen čekáme na objednávky


 meteor3_n   benatky   avl_2013-2   

 

Co tím získáte?

Jako tým, organizace nebo třeba sdružení dobrovolných hasičů máte na výběr minimálně ze dvou variant:

  1. Varianta první je, že z každé objednávky oblečení s potiskem vašeho oddílu dostanete tým provizi do klubové pokladny ve výši 10% z každé objednávky. Jednou za měsíc vyjedeme objem objednávek z logem týmu a spočítáme provizi. Provizi vyplácíme od 500 Kč výše, tedy pokud to nebude hned první měsíc, počkáme další a pak uděláme hromadné vyúčtování.

  2. Varianta druhá je, registrace do našeho provizního systému přes aplikaci Affilbox. V tomto případě, získáváte 15% provizi, ze všech objednávek, které uskuteční klienti, kteří přišli z vašeho doporučení nebo webu. Více informací najdete na stránce provizního programu

 

 


ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz k spolupráci? Rádi odpovíme.

 

 

 

noimg