Vodáci se vrací na řeky 

A bez těch správných triček se neobejdou 

První vodu už má část týmu Triko4u.cz za sebou. Naše Danielka vyrazila jako každý rok se svojí bandou, déšť nedéšť, zima nezima. A jako každý rok několikrát potkala Čochtana (což vedlo, jako každý rok, k debatě, zda je chyba na straně háčka nebo kormidelníka). A protože musí (chce, samozřejmě) dělat Triko4u.cz radost, tak nesměla chybět ani vodácká trička. Tahle parta je důkazem, že na kvalitě nám zálěží - některá trička už jedou pátou sezónu a v řece se vykoupou několikrát za rok :) Jsme zvyklí na různé požadavky, u Danielky je to třeba vždy i vodácké tričko pro psa. Ale ani to není problém, i to zvkádneme bez mrknutí oka. 

IMG_20200607_132220 IMG_20200606_100715 

Možná se balíte na vodu jako na třítýdenní expedici na konec světa, ale stejně nakonec použijete jen dvě trička a plavky, bez ohledu na počasí. Pro ty víc zmrzlé máme i možnost udělat si vodácké mikiny s potiskem, které krásně hřejí, když jsou suché. Jen předem upozorňujeme, že když se namočí, jsou těžké :) A tak je mnohem lepší a jednodušší jezdit v tričku, to vás aspoň netáhne ke dnu, když se otočíte. Do chladnějšího počasí jsou lepší trička bavlněná, do tepla pak můžete zkusit i funkční vodácká trička. Rychle schnou a dobře odvádí pot. I když více než kde jinde u vodáckých triček platí, že někdo nedá dopustit na bavlnu a jiný na funkční materiály. U nás najdete obojí

voda4 voda2 

Umíme trička na vodu od těch nejmenších (protože dětská trička se hodí i na psy :)) až po ta pro opravdu velké chlapy s velikostí 5XL. Můžete si vybrat některý z našich motivů nebo si třeba vymyslet vlastní. A na záda vám rádi dotiskneme jména, přezdívky, hesla, rok, název řeky nebo oblíbené hlášky, zkrátka skoro cokoli, co budete chtít. Protože když už jedete na vodu, ať v páru nebo celé partě, vodácká trička jsou základ. V kempech ví, ke které bandě vás mají vrátit a na dálku se poznáte. A prostě to k vodě tak nějak patří :) 

Počasí se nebojte. Kamarádi, smích a kapka kvalitního rumu dokážou zahřát i pod stanem v dešti a za ty panoramata to stojí :)

IMG_20200606_163706

Tak ahoooooj! 

Tomáš a Daniela z Triko4u

 TRIČKA S POTISKEM  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA 

 

Máte dotaz? Napište nám.