I na kole to musí slušet

stylová a originální cyklistická trička s potiskem 

Jízdu na kole většinou zkoušíme už jako děti, někomu pak láska vydrží až do dospělosti a někdo se k ní teprve jako dospělý opět vrací. Projet se jdeme kvůli zážitkům i kondičce a také když si chceme vyčistit hlavu. A samozřejmě chceme, aby nám to na kole slušelo. Nová funkční trička pro cyklistky a cyklisty jsou přesně to, co dodá vaším výletům vtip a ukáže všem, kdo jste. Kočka na kole patří mezi nejoblíbenější potisky, zdatně ale kočkám konkurují šlapky. Tak si totiž říkají odvážné cyklistky s trochou nadsázky, a tričko Šlapka pak hrdě nosí.  A samozřejmě máme i bavlněná trička s cyklo potiskem, pro ty, co dávají přednost klasice. 

kocka 13294

Nezapomínáme samozřejmě ani na muže. Připravili jsme pro ně funkční cyklistické tričko Gikolo, který designově skvěle ladí s dámskými tričky a když tak jedete celá parta, můžete mít i stejná trička. Pro party totiž nejsou jen vodácká trička, nejen vodáci tvoří tým i mimo loď. Také cyklisti k sobě patří, i když jsou zrovna bez kola. A máme také spoustu dalších motivů na dámských i pánských cyklo tričkách

134796421

 

Typů jízdních kol je mnoho a také se liší jejich využití. Někdo jezdí silniční závody, jiný podniká výlety do terénu, všechny ale spojuje láska ke sportu a cyklistice. Krásné je, že vám stačí kolo po dědečkovi a staré tričko, o kousek lepší je to ale přece jen na moderním kole a ve fajn tričku s cyklo potiskem. Na to si můžete navíc nechat dostisknout třeba jméno, číslo, přezdívku nebo rok a místo vaší cyklodovolené. 

 

Všem milovníkům cyklistiky - těm výletním, závodním i rekreačním - přejeme co nejdelší sezónu a hodně šťastných kilometrů - ideálně v tričkách od nás :)

Tomáš a Daniela, rekreační cyklisti 

 

 TRIČKA S POTISKEM  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA 

 

Máte dotaz? Napište nám.