Badminton baví malé i velké

Sport, ke kterému potřebujete dobrý postřeh, trpělivost, rychlost a trochu i té předvídavosti a odhadu soupeře.

I když pinkat se dá kdekoli, přeci jen se beďas hraje hlavně přes zimu na kurtech v halách. A dokáže vás tak vtáhnout do hry, že na zimu nebo chlad zapomenete a pořádně se zapotíte. Navrhujeme a vyrábíme oblečení na badminton a nejen to, snažíme se oslovit hlavně rekreační a amatérské hráče, badmintonové oddíly a pořadatele open turnajů, kteří ocení vtipné a neotřelé potisky právě pro badminton...

Velký výběr originálních triček na badminton najdete nejen pro verzi triček z bavlny, ale bez problémů vám oblíbené motivy natiskneme i na trička funkční. Je tak jen na vás, kterému materiálu dáváte při tréninku a zápasech přednost a zda tak chcete badmintonová trička funční nebo bavlněná. Po výkonu pak zahřejí badmintonové mikiny, ve kterých můžete oslavit vítězství v pohodlí a teple. 

Nezapomínáme ani na trička pro badmintonové trenéry, i oni si zaslouží ocenit a poděkovat :)
 
 614 6992 6704

Speciální nabídku máme pro pořadatele badmintonových turnajů, pro badmintonové oddíly a nebo arény pro badminton. Nemusíte již rozdávat jako ceny badmintonové rakety, badmintonové boty a nebo sítě na badminton. Nabízíme Vám zajímavé ceny nejen pro vítěze, ale můžete obdarovat všechny účastníky akce a nebo členy oddílu.
V případě zájmu napište na tomas@triko4u.cz 


Historie badmintonu

Badminton se řadí mezi jedny z nejstarších sportů na světě. První potvrzený záznam pochází ze 7. století z Číny. Podobný princip odbíjení míčku byl doložen v Japonsku a v Koreji. Další zmínky o tomto sportu můžeme najít mezi indiány v Severní, Střední a Jižní Americe.
Do evropy přivezli tuto hru kolem roku 1850 britští vojáci z Indie. Ti hru přivezli do Anglie, kde získala svůj současný název Badminton.

historie badmintonu       historie badmintonu 2         
historie badec

V roce 1934 byla založena IBF (International Badminton Federation, Mezinárodní federace badmintonu), 24. září 2006 přejmenovaná na BWF (Badminton World Federation).

V roce 1992 se z badmintonu stává olympijský sport. 

Chcete na trička nějaký vlatsní motiv nebo se třeba chystáte na badmintonový tábor jako parta? Napište nám a vymyslíme to nejlepší řešení :)

ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte nějaký dotaz? Napište nám.

 

 

badminton

15.11.2018