Protože i bez bajku nám to musí slušet :)

Mototrička to zajistí!

Motorka je synonymem pro svobodu a adrenalin. A také super zábavu a partu kamarádů. Na silnici, dráze nebo na okruhu se poznáme spíš podle těch bajků, ale po sundání kombinézy si trochu toho motosvěta chceme nechat i mimo něj.  V naší nabídce najdete motorkářská trička s originálními potisky, které se hodí na večerní párty i oslavu úspěchů a plánování dalších akcí.  A nejlepší je, že vám je můžeme potisknout na přání nebo dané motivy přenést na funkční trička. Tak tahejte za plyn stylově...

 

motorbike

 

Tričko s potiskem je fajn dárek, co se nezkazí ani nesní. Tedy ... většinou :) Takže super nápad na dárek pro motorkářské legendy, na potisk si totiž můžete dopsat vlastní rok nebo měsíc a mít tak fakt originální dárek pro někoho, kdo to ocení. 

565   8003

No a samozřejmě nesmí chybět klasika, jak řešit problém a tak. To se asi občas povede každému z nás, že potřebuje vypadnout a vyčistit si hlavu a trochu se restartovat a mašina je na to jak dělaná. Hlavně ale s rozumem, jinak to docela bolí. Docela dost. Docela hodně dost... Ale proč hned myslet na nejhorší, spíš naopak. Sezóna je v plném proudu :)

768 769

Jo, a na chladné večery tu máme i motorkářské mikiny s kapsou na břiše a kapucou, co zahřejí a ještě nadělají parádu. I mimo bajk nám to musí slušet, ne? 

Tak hodně šťastných kilometrů kolečkama dolů přejeme :)

Daniela a Tomáš, Triko4u

ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA