Novinka - maskáčová trička s potiskem

Maskáčová trička s potiskem jsou čím dál tím více oblíbená nejen u outdoor aktivit. Maskáč, vzor milovníků přírody, army stylu a trampů, teď můžete mít s vlatsním potiskem!

V naší nabídce nově najdete camouflage trika, která vám potiskneme jak některým z motivů z naší standardní nabídky, tak samozřejmě i podle vašeho vlastního návrhu. Pro jednotlivce i celé týmy. V pánském i dámském provedení a myslíme i na děti, takže i pro ně máme dětská maskáčová trička. Pro dámy pak máme i maskáčové tílko s kulatým výstřihem a projmutým střihem, který kopíruje postavu. 

6385

Maskáčová trička pro potisk jsou vyrobena ze 100% bavlny, takže v nich můžete strávit celý den na rodinném výletě i všech aktivitách, které vás baví a dělají vám radost Jejich výhodou je díky camouflage vzoru i to, že na nich hned tak nějaká špína není vidět a tak se hodí zvlášť na aktivity v přírodě. 

K tričku se hodí také gymsack nebo batoh a army look bude dokonalý. U sporťáků ale většinou spíš než o vzhled jde o funkčnost a o té se u maskáčových věcí není potřeba bavit, praktický je vzor sám o sobě :) Na triku, tílku i doplňcích. 

93396738

Takže co je vlastně nového?
Rozšířili jsme nabídku o nová maskáčová dámská, pánská i dětská trička a navíc vám je potiskneme. A to buď potiskem, který najdete na klasickém bavlněném tričku a nebo potiskem vlastním podle vašeho návrhu. Samozřejmě můžete vybrat i potisk čísla nebo jména.

Tak a teď už jen vybrat a sportu zdar...

Parádní den přeje Tomáš a Daniela, Triko4u.cz

ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA

2399

15.03.2019