Maskáčové vzory jsou opět tady

Pohodlná a praktická móda 

Léto většinou trávíme mnohem aktivněji a jsme více venku. Sjíždění řeky, stanování, procházky se psem, výlety s rodinou i různé akce a závody nás provází během celé outdoor sezóny. Ta s sebou ale nese často i potřebu vypadat dobře i přes to, že jsme už několik dní v přírodě. I proto je tolik oblíbené maskáčové oblečení, které vypadá skvěle, i když se vám zrovna povedlo proběhnout louží nebo se pomazlit s mokrým psem. Maskáčová trička nebo tílka navíc užijete i ve městě, hodí se k džínám nebo šortkám na denní nošení, pro dámy je pak skvělá kombinace s černými legínami

maskac1 6738

Pro milovníky army stylu to ale nekončí jen tričkem s oblíbeným vzorem. Novinkou jsou army mikiny, a to hned ve třech typech camouflage vzoru. Nebude vám tak vadit trochu chladnější počasí nebo vítr, v mikině se zahřejete a stejně jako tričko se hodí nejen k teplákům do přírody, ale i k džínům do města. 

maskac3 maskac2

Samozřejmě nesmíme zapomínat na to, že na detailech záleží. Vymazlená army kšiltovka, gymsack nebo praktická taška přes rameno doladí celý outfit k dokonalosti. A nebyli bychom to my, kdybychom neměli ještě něco navíc: maskáčová trička s potiskem některého z našich motivů. jedete jako parta kempovat, chystáte se na chatu nebo plánujete rodinnou honbu za pokladem? Pak vám tahle trička v army stylu nesmí chybět :)

maskac4 9339

 

Tak jestli vám pořád nějaký camouflage kousek v šatníku chybí, neváhejte a aspoň jeden si pořiďte. 

Tomáš a Daniela

 TRIČKA S POTISKEM  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA 

 

Máte dotaz? Napište nám.