Eshop prochází rekonstrukcí, děkujeme za pochopení.

Chceme pomáhat a spolupracovat

Triko4u.cz má zájem pomáhat a spolupracovat s kluby a sportovními areály, které provozují naše oblíbené sporty pro které nabízíme trička, tílka a mikiny s potiskem.

Naše nabídka pro sportovní oddíly

Pro tyto kluby nabízíme dárkové poukazy na nákupy, výrobu bavlněných triček, funkčních triček , týmových dresů, mikin a jiného oblečení pro oddíly a organizace. Poskytujeme trička s potiskem do cen na turnaje, závody a sportovní akce a to buď zcela zdarma, a nebo za velmi výhodné ceny dle našich možností a zároveň velikosti, dosahu a objemu reklamního plnění pro Triko4u.


Co požadujeme?

Je několik možností spolupráce:

  • Barter - za dodaný textil požadujeme reklamní plnění. Reklamní plnění spočívá většinou v umístění našeho banneru nebo jiné reklamy v areálu, loga na dresech, odkazy a PR články na vašich webových prezentacích a jiné dle možností zákazníka
  • Luxusní ceny - pokud nejsme schopni poskytnout barter za reklamní plnění, nabízíme velmi výhodné ceny na dodání sportovního oblečení (máme vlastní tiskové technologie a textil nakupujeme v zahraničí). 

 

Každá spolupráce se domlouvá individuálně a je podmíněna tím aby reklamní plnění mělo význam. Musíme mít pro tento sport  nebo zájmovou činnost nabídku triček nebo mikin s potiskem.
Pro vysvětlení: V současné době nemáme trička a mikiny s potiskem pro plavce, takže nabídka pro plavecké oddíly, organizace a areály v rámci sponzoringu bude více méně omezena, jelikož reklamní plnění nemá pro nás význam. Klient, který by přišel z vystavené reklamy na plaveckém stadiónu, si u nás nemá co koupit.

 


 

Příklady spolupráce:

AVL - amatérská volejbalová liga

AVL j náš největší partner v oblasti sponzoringu a vzájemné spolupráce. Každý rok dodáváme pro hráče amatérské volejbalové ligy, trička pro nejúspěšnější volejbalové týmy amatérů a to nejen v Praze a Brně, ale i v ostatních městech. Pro hráče AVL poskytujeme dárkové poukazy do různých soutěží pro vítěze jednotlivých kategorií. Zároveň nabízíme hráčům AVL super podmínky na výrobu dresů.

avl2014_3  avl_2013-2  avlb

 

TJ Meteor Praha

Již několik let vyrábíme trička pro volejbalový oddíl Meteoru. Jsou to dresy s logy a čísly pro všechny pánské, dámské a dětské týmy. Zároveň vyrábíme trička a mikiny pro letní soustředění či příměstské kempy. Dodáváme ceny do volejbalových turnajů pořádaných na kurtech v Praze.

meteor3_n  meteor_all  meteor_o

 

Napište mi (kontakt najdete na této stránce) a zkusíme se domluvit,  Tomáš 


 ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz ke sponzoringu? Rádi odpovíme.

 

 

noimg