Sbohem, 2020! 

Budeme na tebe dlouho vzpomínat 

Rok, který už končí, byl pro mnoho z nás velmi náročný, ale svým způsobem zajímavý a prostě jiný. Byl plny omezení, smutku a zákazů, ale také nových šancí, změn a nadějí. Byl hektický, divoký, drsný, komplikovaný a nezapomenutelný. My v Triko4u.cz jsme sporťáci a naše zaměření jsou trička s potiskem a také týmové oblečení a sportovní textil pro firmy a kluby. Ale kolik klubů si koupí nové týmové oblečení, když nefungují a nemohou fungovat? Jenže sporťáci se nevzdávají :) Dál jsme s láskou nabízeli trička a mikiny s potiskem, ale zároveň udělali pár změn, rozšířili výrobu o roušky s výšivkou pro firmy a kluby, a nabídli i balení pěti kusů roušek na eshopu. 

 

A ve všech těch změnách, obavách, radosti i vděku spatřil světlo světa ještě jeden projekt, identifikační náramky IdentitID. Na štítek na náramku si můžete nechate vygravírovat jméno, kontakt na blízkou osobu, zdravotní omezení nebo jakékoli jiné informace. Nikdy nevíte, kdy se vám třeba jen zamotá hlava na ulici nebo se třeba zraníte na kole. A samozřejmě i když nikomu nic takového nepřejeme, je dobré být připraven, navíc jde o slušivý módní doplněk. Bezpečí můžete zajistit i svému čtyřnohému kamarádovi, identifikační známka na obojek s vaším telefonním číslem ho v případě zaběhnutí pomůže rychleji vrátit k vám.

Konec roku dává možnost se ohlédnout, jaký byl. Rok 2020 nejspíš nám všem zůstane v paměti hodně dlouho. A konec roku dává také naději dívat se dopředu a věřit, že ten další bude klidnější. 

Děkujeme vám, našim zákazníkům, fanouškům i firmám za to, že můžeme dál dělat to, co nás baví a co děláme rádi a chceme dělat dál. 
Děkujeme vám, našim blízkým, rodinám a kamarádům, že máte pochopení, i když to s námi občas není jednoduché, když má práce přednost
Děkujeme, že můžeme. Víme, že každý takové štěstí nemá a moc si vážíme vaší podpory a důvěry a uděláme vše pro to, abychom ji nezklamali. 

 

daniela_tom_silvestr

 

Užijte si krásné svátky a těšíme se na vás v (snad) klidnějším roce 2021 :)

Tomáš, Daniela, Petr a celý tým Triko4u.cz