Být hasičem je snem každého kluka

A vdát se za něj je snem každé holky

Jsou to hrdinové všedních dní, pohádek pro děti, akčních seriálů i filmů pro dospělé. Ať už dobrovolný nebo profesionální, zasahuje u požárů, zachraňuje životy, pomáhá. A protože i my si jich vážíme, a protože jejich povolání a poslání je náročné stejně jako sport, Triko4U přichází s novou kolekcí právě pro hasiče a jejich přátele. Originální a vtipná hasičská trička a mikiny sednou každému. Kdo by se rád nepochlubil, že je hasič a který hasičský trenér to nemá na triku?

730 6899

Dřív to měli těžké

Ochranáři klidného spánku obyvatel ale nebyli vždy vážení hrdinové. Ve starověkém Římě byl hasičský sbor složen z asi 500 otroků. Poté odborní hasiči vymizeli a hašením požárů se účastnili všichni obyvatelé měst. Teprve počátkem 19. Století se začaly formovat dobrovolné požární sbory. První sbor na území Rakousko-Uherska a tedy i Česka je Sbor dobrovolných hasičů Zákupy, vytvořený roku 1850. Nejstarší český sbor dobrovolných hasičů je ve Velvarech, založen roku 1864.

5415 5408

Během první světové války došlo ve všech sborech ke značnému omezení činnosti. Většina členů byla odvedena na frontu nebo využita k válečným úkolům a zbylí členové jen těžko udržovali alespoň základní pohotovost. Po roce 1918 se podmínky pro rozvoj hasičských sborů zlepšovaly. 1958 vstoupil v platnost zákon, kde se rozlišují různé druhy jednotek a jejich úkoly. Postupem času se také zlepšovalo vybavení, od jednoduchých hadic a ručních čerpadel na koňském povoze po dnešní moderní a výkonné stroje a hasičská auta. Kromě mnohdy velmi náročných a život ohrožujících zásahů mají hasiči také spoustu společenských a charitativních akcí, závody, soutěže, plesy a pod jejich záštitou probíhají často akce pro děti i vzdělávání dospělých.

Netráví však celý život v hasičské kombinéze, jsou to také lidi z masa a kostí, i když o kousek více hodní obdivu než obyčejní smrtelníci :) Mají smysl pro humor, jsou ochotní a rádi se smějí. A právě pro všechny s úsměvem je určena nová kolekce triček s potiskem od Triko4u. Originální motivy na hasičských tričkách a mikinách jistě zaujmou nejen je. Vybrat lze z mnoha barev, velikostí a potisků s hasičským motivem. Trička a mikiny od nás jsou velmi kvalitní, dbáme na prověřené partnery a dodavatele. Ani o potisk nemusíte mít strach, je nesepratelný. V pánské i dámské variantě, protože hasičky jsou hrdinky!

724 727

Všechny standardní potisky je samozřejmě možné doplnit o číslo, název sboru, logo nebo znak, jak si budete přát. A pokud chcete mít jen svá originální hasičská trička, zkuste navrhnout vlastní potisk a my uděláme úplně všechno proto, abychom ho pro vás vytvořili. S nasazením života, slibujeme.

Upozorňujeme všechny zájemce, že naše trička a mikiny NEJSOU nehořlavé!

 


ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Chcete větší počet dresů nebo triček na nohejbal? Napište nám.

 

 

Fireman_love

17.09.2018