Zima, že by psa nevyhnal! 

Ale otužilci jdou dobrovolně

Do zimního počasí se buď zamilujete, nebo se ho snažíte nějak přežít a dočkat se jara. Komplikované to mají samozřejmě řidiči, kterým zima často způsobí nemalé potíže, ale na druhou stranu sníh a mráz umožní mnoho aktivit, které v létě dělat nejdou. Na lyže, brusle nebo běžky lze vyrazit právě jen v zimě, protože po zbytek roku k tomu nejsou podmínky. A i když my na Triko4u jsme přeci jen fandové spíše těch letních aktivit, pro které máme mnoho funkčních triček s potiskem, tak má zima své kouzlo i pro nás. kromě sportování lze totiž dělat ješět jedno: otužovat se. Není to pro každého, chce to trochu sebezapření, ale je to super! A navíc, otužování má samé skvělé účinky: zlepšuje kevní oběh, posiluje imunitní systém, zrychluje metabolismus a působí antidepresivně. Kolekce triček pro otužilce je určena právě pro ty, co si otužování užívají od první do poslední vteřiny. 

ledoborec voda2

Otužování může mít mnoho podob, mezi nejoblíbenější patří koupele ve studené vodě, ať už v přírodě nebo kádích či sudech, které jsou často doplněny i o led. Důležité je mít hlavu v teple, zvlášť, pokud koupel netrvá jen několik vteřin, ale je v řádu minut. Čepice pro otužilce z naší nabídky mají originální motivy a udrží hlavu v teple nejen při koupeli, ale i před a po ní. A aby to bylo komplet, nesmí chybět dokonalá otužilecká osuška. Je vždy po ruce a jako první pomoc před chladem je ideální. Osuška s tričkem nebo čepicí se hodí i jako skvělý dárek pro ty, co se otužují. 

15763 15769

Na trička rádi dotiskneme jména, čísla, přezdívku nebo třeba osobní rekord

Pokud s otužováním teprve začínáte, tak opatrně. Pro začátek stačí projít se naboso sněhem nebo jen tak v tričku být chvilku venku, ať poznáte, co zima skutečně obnáší. Nejlepší je ale mít zkušeného parťáka, který vás otužováním provádí. 

Opatrujte se a zimě zdar :)

Tomáš a Daniela, Triko4u 

ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT


 

Máte dotaz? Napište nám.