Už bude jaro?

... a už se začne sportovat i venku? :) 

Funkční trička si získávají stále větší oblibu pro jakoukoli fyzickou aktivitu. Mjí jen samé plusy, lépe a rychleji schnou, takže nás udrží v suchu, odvádí pot z těla a jsou prodyšná. A mají mnoho barev včetně těch zářivých a neonových, takže pomáhají být vidět. Funkční trička s potiskem jsou navíc originální a umožní vám vyniknout na kurtu, hřišti, při běhu v parku nebo tréninku v tělocvičně. Lze na ně dotisknout jméno, číslo, logo nebo třeba vaše osobní heslo. V nabídce máme mnoho sportovních motivů.

13235red_18026

Všude tam, kde se hýbeme a můžeme se zpotit jsou funkční trička skvělou volbou. A protože, jak je o nás známo, jsme sporťáci tělem i duší, máme s potiskem funčkní trička na florbal, cyklistiku, volejbal, vodu, běh i funkční trička na elektrokolo nebo badminton a také na mnoho dalších sportů. Můžete se tak sladit jako tým kamarádů pro běžecký závod, parta co jede na vodu, reprezentovat firmu na teambuildingu nebo si obléct celý klub.

 

    

 

Pohodlná sportovní trička z prodyšných a rychleschnoucích materiálů využijete uvnitř i venku, kam se samozřejmě všichni těšíme, ned jak se trošku oteplí :) 

Všem funkcím zdar!

Tomáš a Daniela

Triko4u

 

 

 

ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz? Napište nám.