Funkční trička jsou poslední dobou fičák

Ano, je to tak, funkční trička vládnou sportovní světem a začíná se jich prodávat čím dál tím víc. Já jsem stará škola a proto mě to mrzí, protože mou oblíbenou bavlnu začínají vytlačovat polyesterové materiály. Neříkám, že jsou špatné, ale zvyk je železná košile a to určitě víte. 

Takže makáme a snažíme se co nejrychleji vytvořit kolekce. A jaké tedy máme za kolekce na funkčních tričkách:

 1. Cyklistická funkční trička?‍

  Je jasné, že jako první musela přijít funkční trička s potiskem na cyklistiku. Sám jezdím na kole a tedy vím, že dneska už v bavlněných tričkách na kole nikdo nejezdí.

  damske_funkcni_tricko_kocka damske_funkcni_tricko_cykloevolucepanske_funkcni_tricko_bikesexual

 2. Běžecká funkční trička

  Běžci a běžkyně byla hned po cyklistice další volba. Běhání je teď hit, takže se není čemu divit. Ale to není sport pro mě, s mými 140 kg je to prostě pro mě peklo, ale spousta lidí to dnes má jako hlavního koníčka a právě pro ně je kolekce běžeckých funkčních triček.

  damske_funkcni_tricko_beham_jak_kockapanske_funkcni_triko_love_runpanske_funkcni_tricko_bezecka_evoluce

 3. Fitness funkční trička

  Jo do fitka já chodím, ale prej je velká chyba, že nerad. Teda tam jdu nerad a zpátky jdu rád ? Po fitku jsem nabitej adrenalinem a dalšími hormony, které mi pomáhají zdolat stres, který máme všichni (skoro). Takže naše vtipné potisky do fitka nově můžete mít i na funkčním tričku.

  damske_funkcni_tricko_beham_jak_kockapanske_funkcni_triko_osobni_trenerdamske_funkcni_tricko_fitness_trener

 4. Badmintonová funkční trička 

  Jo ten jsem ještě loni hrál, ale bohužel loket vypověděl službu a ta bolest mi totálně zastavila švih. Takže jsem uvolnil místo mladým a na badmintovém kurtu mě nejspíš už neuvidíte. Vy ale věřím funkční trička na badminton určitě uvítáte.


   damske_funkcni_tricko_badminton_micek panske_funkcni_triko_badminton panske_funkcni_triko_badmintonova_legenda

 5. Florbalová funkční trička 

  Je to fakt boží sport a hrávali jsme ho místo fotbalu, protože většina volejbalistů byla na nohy kopyta, a tak jsem místo fotbalu nebo běhání na tréninku hráli florbal. Florbalisti mrkněte na naše funkční trička na florbal

  damske_funkcni_tricko_pysna_florbalova_mama panske_funkcni_triko_floorball_love panske_funkcni_triko_all_floorball

 6. Házenkářské funkční trička

  Bavlněná trička na házenou už máme nějakej pátek a mám pocit, že to nebyla úplně trefa do černého a proto vyzkoušíme trička funkční a věříme, že se budou házenkářským hvězdám líbit.

  damske_funkcni_tricko_hazena damske_funkcni_tricko_hazenkarska_mamapanske_funkcni_triko_handball

 7. Volejbalová funkční trička

  Nakonec to nejlepší. Ano, volejbal, naše vlajková loď, bude mít svá funkční trička. Volejbalová kolekce je nejširší a proto bude spuštěna co nejdříve. Volejbalisti určitě uvítají možnost hrát a nepotit se v bavlněných tričkách. I když já jsem prostě starší generace. 

  damske_funkcni_tricko_volejbalova_ princezna panske_funkcni_triko_volejbal_laska_muz panske_funkcni_triko_volleyball_happy

 

Tak to je pro zatím vše, ale určitě budeme postupně doplňovat nové kolekce na funkčních tričkách, tak se zatím mějte krásně a sportujte, jak jen to jde.

Tomáš
nejvyšší (197 cm)

 


ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz? Napište nám.