Eshop prochází rekonstrukcí, děkujeme za pochopení.

Na Triko4u prodáváme pouze certifikované oblečení

Máme rádi, jako každý sportovec, férovou hru.

Značky, které dodáváme a nabízíme našim zákazníkům, zároveň i běžně nosíme a testujeme na vlastních tělech a garantujeme jejich kvalitu. Já v tričkách hraji volejbal, ve funkčních tričkách jezdím na kole, kolegyně je testují na svých psích výstavách, koňských vyjíždkách a nebo motorkářských výletech. A oba testujeme trička na našich letních vodáckých dovolených.

 

bikesex    2mis0_n    turnaj    simona

 

Po dlouhých letech testování jak při sportu, tak při potisku nebo výšivce, jsme pro Vás vybrali opravdu značky, které něco vydrží a jsou za rozumnou cenu. Ano, určitě najdete i levnější trička, mikiny nebo jiné sportovní oblečení, ale značky Sols, James & Nicholson, Atlantis, Spiro, Fruit of the Lom, Kariban, Myrtle Beach, Halfar, TEE JAYS jsou topky v tomto segmentu. Nejsou sice tak známé, jako Adidas, Puma nebo Nike, na druhou stranu kvalitou obstojí i v konkurenci těchto gigantů.

Na Triko4u najdete zboží od několika dodavatelů a se všemi máme dlouholeté zkušenosti. Pro mikiny a trička s potiskem používáme textil od francouzské značky SOL´S, která se pyšní mnoha certifikáty a na trhu je stabilně od roku 1991

 

sols                            Naší nejoblíbenější značkou sportovního oblečení je francouzká značka SOL´S, která se pyšní mnoha certifikáty a na trhu je stabilně od roku 1991. Kromě kvality materiálů si velmi zakládá na ochraně životního prostředí a lidských práv. Ctí pravidla definovaná úmluvou Mezinárodní organizace práce a Všeobecné deklarace lidských práv. Potvrzením kvality jsou také mezinárodní certifikáty jako Öeko-Tex nebo členství v organizaci IFTH (Institut Français du Textile). V nabídce této značky najdete i funkční trička. Značku SOL´S, používáme na trička a mikiny s potiskem.

 

james_nicholson                           

V kategorii sportovního oblečení najdete i značku James and Nicholson. Německý výrobce nabízí netradiční barevné kombinace a velmi kvalitní zpracování. Zapojují se do iniciativy BSCI (Bussines Social Compliance Initiative), jejímž cílem je zajistit aby na trh byly dodávány jen výrobky, při jejichž výrobě a distribuci jsou respektovány základní pracovně právní a etické zásady. Mimo dresů a mikin můžete vybírat také outdoorové oblečení, vesty, bundy nebo tepláky. Svěží design, kvalita zpracování a vlastnictví certifikátu Öeko-tex jsou hlavní dominantou značky James and Nicholson.

 

 


ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Chcete se o našich značkách ještě něco dozvědět? Napište nám.

 

noimg