Eshop prochází rekonstrukcí, děkujeme za pochopení.

Jak vyměnit špatnou velikost?

Nákup bez rizika na Triko4u.cz je pro nás jedna největších priorit. Vždy se snažíme vyjít zákázníkům vstříct a proto u nás výměna zboží při výběru špatné velikosti není žádný problém.


Veškerý sortiment koupený na našem internetovém obchodě odpovídá standardním evropským konfekčním velikostem značek prodávaných v kamenných obchodech v České republice. Je jasné, že každá značka má jiné standardy velikostních řad a podle normy EU jsou povolené rozdíly v uváděných rozměrech 5%. 

U většiny zboží najdete velikostní tabulky, na základě kterých si můžete vybrat správnou velikost zboží do Vaší objednávky. V případě výběru nevhodné velikosti Vám nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jinou velikost. Náklady spojené s dopravou od zákazníka k nám na sklad platí zákazník.


Jak vrátím nevhodnou velikost ? 

Postup při výměně velikosti:

  • Vyplňte a odešlete náš REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ
  • Vytvořte novou objednávku (viz níže)
  • Zboží zašlete jako obyčejný balík (ne na dobírku) na kontaktní adresu 
  • Do balíku přiložte kopii objednávky nebo doklad o nabytí reklamovaného zboží zakoupeného na Triko4u.cz.

 

Pozor, balík posílejte bez dobírky. Balíky poslané na dobírku nebudou vyzvednuty!! 

Nelze vyměnit a reklamovat špatnou velikost u objednávky, jejíž předmětem je zboží upravené na přání zákazníka. Odstoupit tedy nelze od objednávky zejména na textil potisknutý na míru (např. dresy s čísly, originální motiv zákazníka apod.)


Jak dostanu správnou velikost? 

  1. Vytvořte na E-shopu novou objednávku na zboží v požadované velikosti.
  2. V košíku u vyplňování dodacích údajů, do poznámky zadejte " Výměna velikosti k objednávce XXYYXXYYXX (vypište číslo původní objednávky)"
  3. Objednávku neplaťte
  4. Tričko, mikinu nebo jiný produkt ve špatné velikosti, který chcete vyměnit, nám pošlete jako obyčejný balík (ne na dobírku) na naši adresu (uvedena výše)
  5. Produkt určený k výměně musí být zabalen v originálním obalu, musí být nepoškozený a nenošený (pokud tomu tak nebude, budeme Vás informovat)
  6. Reklamační objednávku pustíme do zpracování až po obdržení balíku od Vás a po jejím vyřízení (10dní) Vám nová velikost bude doručena dle dodacích podmínek.

 Pokud si nebudete jisti, zavolejte 775 148 081 a ta Vás provede celou objednávkou.

 


 ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz? Rádi odpovíme.

 

 

 

 

noimg