Na kole se ve dvou jezdí lépe 

Protože dva už jsou tým 

Cyklistika pazří mezi oblíbené sporty a na kole si rádi zajezdí všechny věkové kategorie, od dětí až po seniory. Originání cyklistická trička jsou v módě, stejně jako neonové barvy. Naše kolekce triček na kolo je široká, zářivé barvy v ní nechybí a o potisky není nouze. Mezi nejoblíbenější patří Kočka na kole, a tak není divu, že se ozvali i pánové a chtěli tričko i pro sebe. Mají ho mít, Kocour na kole skvěle ladí s kočkou a neudělá ostudu, ani když pojedete sami. Samozřejmě umíme dotisknout jména čísla, přezdívky nebo cokoli si budete přát. 

kočka kocour

Máme i bavlněná trička s cyklo potiskem, pro ty, co dávají přednost klasice nebo když chcete mít svůj koníček na mysli i když zrovna na kole nesedíte. V letošní sezóně jsme tak připravili cyklistická funkční trička s novými motivy Tour de Beer a Tour de Wine, které jsou vhodné pro celou partu. A máme také spoustu dalších motivů na dámských i pánských cyklo tričkách a nezapomněli jsme ani na děti. Můžete tak vyrazit celá rodina jako jeden tým, aniž by ti menší museli dospělíkům závidět, jak jim to sluší.

wine dite

Na kole u nás v Triko4u jezdí všichni, jen každý má jiný styl i jiné kolo, a to včetně těch elektrických. V naší nabídce tak najdete i trička na elektrokola

Přejeme vám mnoho šťastných kilometrů a spoustu zážitků :) 

Tomáš a Daniela

 

 TRIČKA S POTISKEM  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA 

 

Máte dotaz? Napište nám.