Trička pro mámy a táty hokejistů 

Sport je radost a zábava, ale pokud v něm chcete něco dokázat, je to už pořádná dřina. Za úspěchem tak potom není jen pořádná práce a kousek štěstí, ale i blízcí a rodiče, kteří pomáhají, podporují a drží palce. Mámy a tátové, kteří nejsou vidět na fotkách z tréniků ani vítězných zápasů, ale bez kterých by to prostě nešlo. Na svou ratolest jsou pyšní a podporují ji, co se dá. 

Pro všechny tyhle hokejové mámy a táty máme trička, která o nich řeknou vše. Pro hokejovou mámu máme připravený potisk, který přesně řekne, co všechno musí zvládnout a stihnout, aby byla příprava malého sportovce perfektní. Na setkání rodičů hráčů a venkovní tréninky i posezení po vítězném zápase se hodí tričko s oznámením Jsem hokejová máma a není problém vyrobit je třeba se jménem hráče na zádech a pro celý tým maminek. Ani na tatínky jsme nezapomněli, trička pro ně máme ve velikostech až 5XL a s motivem hokejový táta. Nebo snad ještě lépe, nejlepší hokejový táta? A abychom byli spravedliví, pořádný kus práce a trpělivosti odvádí i hokejový trenér, takže i pro něj máme připravené tričko s potiskem. 

6429 740 6642

 

Na všechna trička i mikiny rádi dotiskneme třeba jméno a číslo hráče, kterému fandíte a vozíte ho na tréninky a zápasy, aby každý viděl, ke komu patříte a komu fandíte. No a protože na stadionu je dost zima, najdete u nás i hokejové mikiny pro mámy i táty :)

Tak mámám a tátům třikrát zdar! A velké díky :)

Daniela, Triko4u.cz

 


ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz k tričkům? Rádi odpovíme.

 

737

25.02.2019