Chcete mít nové fotky ZDARMA?

Staňte se novou tváří Triko4u.cz

Máte sportovního ducha, smysl pro humor a chcete mít doma fotky od profesionálního fotografa? Pak neváhejte a staňte se naší modelkou či modelem. Pro náš e-shop hledáme talentované lidi, kteří jsou pro každou srandu, nebojí se zapózovat před objektivem a neváhají si udělat legraci sami ze sebe.

Koho hledáme?

Pokud se obáváte, že nesplňujete kritéria pro přehlídkové molo, tak nemusíte mít strach.

Nehledáme Angelinu Jolie ani Brada Pitta.

Naše trička, tílka či mikiny oblékají běžní smrtelníci, proto není v žádném případě nutné abyste vypadali jako ze žurnálu. Hledáme sympatické modely amatéry a to jak ženy tak muže, případně děti. (Děti se fotí výhradně za účasti rodičů). Věková hranice není nijak stanovena ani omezena.

DSC_0243_lr   DSC_9925_lr   IMG_1537_lre


Kde a jak probíhá focení?

Focení probíhá v ateliéru v Praze, za účasti profesionálního fotografa Martina Šandery (před focením je malé školeníčko jak na to) . Výsledkem jsou fotky v tričkách a mikinách z našeho sortimentu, které jsou následně umístěny na našem e-shopu. Pro bližší představu, jaké fotky z focení vzejdou projděte si naše stránky. 
Focení jednoho účastníka trvá cca 30 minut a probíhá v ateliéru nebo exteriéru podle ročního období. Ve zkratce. Po krátkém pokecu s fotografem, dostanete vybraná trička a mikiny, které si budete postupně oblékat na focení. Takže jak píši 30 minut a hotovo.


Proč se stát modelem?

Bohužel focení není placené penězi, takže pokud toužíte po finanční odměně, musíme Vás zklamat. Každý účastník focení od nás obdrží jako odměnu dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v našem E-shopu a občerstvení „na place. V neposlední řadě získáte sadu fotek od profesionálního fotografa, které můžete dále užívat dle své vlastní potřeby. Pokud se stydíte, vezměte sebou partnera nebo kamarády a bude to legrace.

DSC_1007_lr   DSC_1010_lr   DSC_1039_lr

 

Kdy bude focení probíhat?

Naším cílem je neustále zásobovat internetový katalog novými tvářemi, proto bychom rádi organizovali focení s určitou pravidelností. Počítáme s tím, že se uskuteční zhruba 4 x ročně.  Proto hledáme zájemce hlavně, i když ne výhradně, pro dlouhodobou spolupráci. Focení jednoho účastníka trvá cca 30 minut a probíhá v ateliéru v Praze 4, Nuslích.

DSC_9675_lr   DSC_9878_lr   DSC_9880_lr

 

Jak se přihlásit?

Informace o termínech focení budou vždy s předstihem zveřejněny na našich webových stránkách a na profilu na Facebooku. Proto tedy sledujte náš web (zejména sekci Novinky) a také náš FB profil, kde se včas dozvíte podrobnosti k chystanému focení.

 

 Pokud máte zájem stát se modelem e-shopu Triko4u, či máte jakékoli jiné dotazy k focení, napište mi prosím na  tomas@triko4u.cz.

IMG_5418_lr

 


 ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz k focení? Rádi odpovíme.