Sbohem, 2021! 

byl jsi opět jiný, zvláštní a netradiční :)

Rok, který už pomalu končí, byl stejně jako ten předchozí dost náročný téměř pro všechny. Ale vyplatí se být optimista a na všem najít něco krásného a pozitvního. No, i když letos (a loni) je otázka, jestli být pozitivní je výhoda :) Tak tedy pozitovní ve smyslu dobré nálady, chuti jít dál a věřit v lepší zítřky. Sporťáci se nevzdávají, a tak dál s láskou nabízíme trička s potiskem, mikiny, sportovní oblečení i oblíbená funkční trička s potiskem, to vše s možností dotisku jména, čísla nebo třeba přezdívky.

Letošní rok byl také prvním rokem fungování druhého projektu, kterým jsou identifikační náramky IdentitID. Na štítek na náramku si můžete nechat vygravírovat jméno, kontakt na blízkou osobu, zdravotní omezení nebo jakékoli jiné informace a navíc se jedná o skvělý módní doplněk

Moc nás těší, že stále můžeme dál dělat radost lidem a vyrábět pro ně trička a další oblečení, které pak rádi nosí a provází je ve chvilkách volna.

Děkujeme našim zákazníkům, že nám umožňují dělat to, co nás baví a co nám dává smysl. 
Děkujeme našim blízkým,
že mají trpělivost a pochopení, když občas musíme dát přednost práci. 
Děkujeme, že můžeme.

Víme moc dobře, že každý takové štěstí nemá a moc si vážíme vaší podpory a důvěry a děláme vše pro to, abychom ji nezklamali. 

A i proto do každého trička přidáváme kapku štěstí :) 

 

 

daniela_tom_silvestr

 

Užijte si krásné svátky a těšíme se na vás v (už snad) klidnějším roce 2022 :)

Tomáš, Daniela, Petr a celý tým Triko4u.cz