Sluníčko vystřídala zima 

a krátké rukávy ty dlouhé 

Je to takový ten standard. V horku si stěžujeme na horko a těšíme se, až se ochladí, a kdž se konečně ochladí, začne se nám stýskat po teple. Venkovní aktivity na podzim rozhdně nemusíme vzdát, jen to chce trochu lépe se obléct. Tílka a kraťasy vyměnit za funkční trika s dlouhým rukávem a kalhoty nebo legíny a ani nižší teploty nás nezastaví. Běh, chůze i cyklistika a mnoho dalších sportovních koníčků můžeme provozovat i na podzim, není tak důvod ke smutnění. Zasportovat si můžeme venku bez ohledu na to, zda zrovna svítí sluníčko nebo je spíš zataženo. Nižší teploty sporťáky nezastaví, protože, jak pravil klasik: není špatného počasí, jen špatné oblečení

triko01 triko0

Než si tedy vybereme oblečení na dnešní běžecký trénink, je dobré se podívat z okna nebo alespoň na teploměr. Touhle dobou už jen málokdo vyběhne v tílku nebo tričku (i když asi každý někoho takového zná) a oblíbená funkční trička s potiskem tak musí zůstat ve skříni nebo je schováme pod bundu či vestu. Ale aby to nám (a samozřejmě i vám, našim zákazníkům) nebylo líto, máme tu funkční trička s potiskem s dlouhým rukávem. Populární motivy Running therapy, Běhna nebo Matka v běhu vám tak mohou dodávat dobrou náladu i v podzimním tréninku. materiál i barevné provedení jsou stejné, jako u tolik oblíbených funkčních triček s krátkým rukávem, můžete si tak sladit vše do stejných barev nebo naopak zvolit nějaku naprosto odlišnou. 

triko1 triko2

A samozřejmě i na trička s dlouhým rukávem vám rádi dotiskneme jména, čísla. přezdívky, název týmu, loga a další tisky na přání :)

Trička jsou navíc i skvělým dárkem :)

tak neprochladněte

Tomáš a Daniela, Triko4u

 

ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT


 

Máte dotaz? Napište nám.