Na funkci to má vliv!

... a na funkci rostlináře taky :) 

Funkční trička si získávají stále větší oblibu. při jakémkoli sportu nebo aktivitě nás udrží v suchu, protože rychle odvádí pot a také rychle schnou, jsou prodyšná a mají spousty barev. Funkční trička s potiskem jsou navíc originální a umožní vám vyniknout na kurtu, hřišti nebo v tělocvičně. A navíc si na ěn můžete nechat dotisknout jméno, číslo, logo nebo třeba vaše osobní heslo. V nabídce máme mnoho sportovních motivů.

 

Všude tam, kde se můžete zapotit, jsou funkční trička skvělou volbou. Takže hlavně na sport. A protože, jak je o nás známo, jsme sporťáci tělem i duší, máme s potiskem funčkní trička na florbal, cyklistiku, volejbal a mnoho dalších sportů. Můžete se tak sladit jako tým kamarádů pro běžecký závod, reprezentovat firmu na teambuildingu nebo si obléct celý klub a přitom mít jistotu, že sportovat budete v pohodlí a suchu.

 

    

 

Pohodlná sportovní trička z prodyšných a rychleschnoucích materiálů využijete i v létě na vodě, při procházce se psem nebo na výlětu s rodinou. A když budete chtít, tak i v práci ... rostlináře :) 

Tak funkcím zdar!

Daniela, Triko4u

 

 

 

ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz? Napište nám.

 

 

 

 

 

 

 

17.01.2020