Je to zase tady

... i když o to nestojíme

Názory se různí, někdo ho schvaluje a někdo ne, ale nouzový stav je tu a s ním i mnoho omezení a zákazů. U nás ale žádná nouze není, s úsměvem jsme tu pro vás tak jako vždy :) Jsme sporťáci, a tak víme, že dlouho připravované závody, akce a setkání se přesouvají nebo ruší a nálada není nic moc. Ale věříme, že zase bude lépe a možná i v této divné době je potřeba hledat něco pozitivního. Už dlouho přemýšlíte, že chcete týmové oblečení, ale pořád nebyl čas se domluvit? Zkuste to teď a hned jak to půjde, vyrazte na trénink nebo přímo zápas v novém. Oblečení pro tým je totiž důležité, pomáhá k lepší motivaci i výkonům. A jak mohou mnozí potvrdit, funkční trička i dresy pro vás tiskneme s láskou a přidáváme kapku štěstí, takže úspěch je zaručen (a možná rovnou i bedny :)

 1294  letni_avl_tricka_n2

 

Na přání vám na funkční nebo bavlněná trička, mikiny i další sportovní oblečení rádi dostiskneme jména, čísla, nápisy, název týmu nebo třeba logo a vaše motto. Každý hráč nebo člen týmu tak může mít na tričku své jméno či přezdívku,a  to nejen na zádech, ale třeba na rukávu nebo u spodního lemu, záleží jen na vás. A nemusíte být jen sportovní tým, společná trička si může pořídit i rodina, parta kamarádů nebo kolektiv z práce. A vlastně nemusíte být ani tým, u nás seženete už od jednoho kusu trička s potiskem i bez potisku. Motivů máme spoustu, i pro trenéry, nevěsty, mámy a táty. 

mama1 7245

Navíc, nemusíte nikam chodit, vše objednáte z pohodlí domova a vybraní dopravci vám balíček doručí až ke dveřím. Co víc si přát? :)

Přejeme hodně zdraví, pevné nervy a nezapomeňte - jsme tu pro vás!

Tomáš a Daniela, Triko4u