Fashion kousky do města i kanceláře

Moderní, slušivé, pohodlné, sportovně elegantní oblečení 

Někdy i sporťáci musí vyrazit mezi lidi, a tak jim nezbývá než odejít ze hřiště, vysvléct dres, rozepnut běžeckou bundu, sesednout z koně, odepnout psa, sundat helmu, uklidit míč nebo odhodit raketu a obléct si jiné oblečení, než to sportovní

Slušivé a pohodlné kousky najdete nově i u nás. Všechny jsme je vyzkoušeli, takže za jejich příjemný mateiál i pohodlné nošení ručíme. A dokonce i za to, že se v nich ten sport dá dělat taky, když už to jinak nepůjde. Sportovně elegantní oblečení najdete v nové kolekci Fashion kousky, kombinovat jde s kraťasy i džínami i něčím elegantnějším, když bude potřeba. Samozřejmě na všechno fashion oblečení je možné dotisknout nápisy, loga nebo názvy klubů a týmů a mít tak týmové oblečení nejen na závody a turnaje, ale i následné oslavy.

 one-t-04e36f3b161a 2678_fl 8830845_zoom_1516214575

A naše tipy? Dámy si zamilovaly dámské tričko s netopýřími rukávy ve volném střihu, ve kterém pohodlně přežijí i úmorná horka. A pánská část Triko4u.cz nedá dopustit na tričko Ringer s kontrastními lemy. Tak jaký kousek bude ten váš top? :)

image_30440image_32031

Krásné léto ve sportovním i v civilu!

Tým Triko4u.cz

 

 

 


ZPĚT NA HOMEPAGE  TRIČKA S POTISKEM  TRIČKA 3XL-5XL  MIKINY S POTISKEM  SPORTOVNÍ OBLEČENÍ  POPTÁVKA  KONTAKT

 

Máte dotaz k fashion kouskům? Rádi odpovíme.

 

image_30440

25.06.2018